Їж, смійся, худни: чого б такого з'їсти, щоб не заразитися коронавірусом

Як показав вітчизняний досвід, очікування коронавірусу може бути гірше за сам вірус. Адже перше, чим коронавірус вражає людину, ще не уразивши її - це жах, що аж серце холоне.

Заражені беззавітно вірять у найгірше і в те, що ближній з нежиттю - вже не зовсім ближній, а ближній з температурою має проявити усвідомлення всього та дійти висновку про самоспалення.

Вони реалізують безглузду активність у скупці медикаментів і на стихійних мітингах, що нагадують пильність апокаліптичних сект. Загалом, вони дивно схожі на обивателів епохи раннього Середньовіччя з його мракобіссям, інквізицією, плоскою землею та іншими принадами. Якщо ви помітили у себе ці симптоми, але при цьому не втратили апетиту й усе-таки вирішили їсти в ці найгірші з часів, то цей випуск нашої рубрики саме для вас.

??‍??

Оригінальні рецепти

  1. 1Хрін з поросям. Якнайбільше хріну, якнайменше поросяти - вірус на дворі!
  2. 2Стегенця промислових бройлерів. Їх бажано їсти сирими - так краще зберігаються антибіотики, яких у стегенцях досить для боротьби з будь-яким вірусом.
  3. 3Бульйон з базиліком, лавровим листям і пеніциліном від Александра Флемінга. Вводиться внутрішньом'язово.
  4. 4Сосиски прострочені із щасливої довірусної епохи. Їсти, не розкриваючи упаковку та не знімаючи ватно-марлеву пов'язку.
  5. 5Суп з кажанів від уханьських народних цілителів. Подібне лікується подібним.
??

Противірусні страви від Гіппократа

  1. 1Бефстроганов з аспірином під соусом "Таміфлю" - бо те, що не лікує природа, лікують ліки.
  2. 2Котлета "Кордон блю" в паніровці з ошурки - бо те, що не лікують ліки, лікує залізо.
  3. 3Стейк фламбе з напалмом - бо те, що не лікує залізо, вилікує вогонь.
  4. 4Шашлик з баранини, яка вже тхне, все-таки краще не їсти - бо те, що не вилікував вогонь, воістину невиліковно.

Оладки епідеміологічні по-селянськи

Приготувати тісто для оладок, поставити пательню на вогонь. Відволіктися на випуск новин з повідомленням про коронавірус. Перейнятися всім жахом ситуації та негайно обговорити її в розмові з бабами на вулиці, яка швидко переросла в істеричне віче за участю - невідомо звідки вони взялися - агресивних немісцевих мужиків з перегаром. Повністю перейнятися всім жахом ситуації. Закидати камінням машину сільського фельдшера, який їздив до кума в сусіднє село колоти кабана.

Після втечі фельдшера обкопати його будинок із сім'єю триметровим карантинним ровом і запустити в нього воду зі ставка.

Приєднатися до немісцевих мужиків, які попрямували спалювати руїни радянського піонертабору як потенційного карантинного притулку для хворих на коронавірус.

Взяти участь у зборах громади щодо перерозподілу бюджету. На ньому, за участю немісцевих мужиків з перегаром, що вкотре посилився, прийняти рішення терміново виділити кошти на закупівлю зенітного знаряддя для відлякування літаків з хворими співвітчизниками, що повертаються з-за кордону.

Ремонт доріг та вуличне освітлення почекає, жили ж якось двісті років. Відволіктися на зустріч запрошеного митрополита, відслужити молебень про порятунок села від кари божої. Проводити немісцевих мужиків, які виїхали проводжати митрополита. Повернутися додому. Викинути згорілу пательню й тісто. Та й добре - які оладки, коли таке лихо?!

Чебурек протикоронавірусний по-міськи

Прокинутися з почуттям голоду. Подивитися в смартфоні новини про коронавірус. Надіслати смс в чебуречну, отримати підтвердження і номер замовлення.

Покинути герметичну капсулу, вийти зі спальні в передпокій. Зняти ОЗК, протигаз, вимити руки та надягнути скафандр із замкнутою повітряною системою. Взяти гаманець, вакууматор, вогнемет для дезінфекції зустрічних перехожих і карабін на випадок, якщо перехожі захочуть продезінфікувати вас. Вимити руки.

Пройшовши санобробку в камері з бактерицидним рециркулятором, відчинити вхідні двері й вийти в під'їзд. Пройшовши санобробку гіпохлоритом натрію в фільтраційному шлюзі, вийти на вулицю. Дійти до метро.

Увійшовши в вагон, замкнути його зсередини. Вимити руки. Вийшовши з метро на потрібній станції, знайти на ринку ДОТ на колесах під узбецьким прапором з вивіскою "Чебуреки". Ввести на антивандальній панелі номер замовлення із смс, сунути в щілину бронещита купюру. Вимити руки.

Після підняття бронещита отримати з відкритої амбразури беляш і решту. Скориставшись вакууматром, упакувати беляш. Вимити руки і вирушити додому - сніданок готовий.

Збирає та куштує рецепти Юрій Пойманов
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту