Їж, смійся, худни: експериментуємо з рецептами смішних бульйонів

У звичайні дні бульйон - страва проміжна, перехідний етап до чогось поживнішого та смачнішого. Але бувають дні, коли бульйон споживається в чистому вигляді. Коли щось поживніше та смачніше шлунок приймати відмовляється.

Наприкінці січня потреба в бульйоні стає масовою. Відповідаючи на споживчі запити, ми підготували оригінальну добірку цієї простої, але рятівної та доволі цікавої страви.

???

Бульйон. Оригінальні рецепти

  1. 1Рибний бульйон з водоростями та обігрівачем, що вийшов з ладу. Готується в акваріумі.
  2. 2Яловичий бульйон з дитячою шкарпеткою та гумовим Вінні-Пухом. Бабусин бульйон, модифікований допитливими онуками.
  3. 3Бульйон з консервованої тушонки. Важливо: якщо консерви перед вживанням відкрити, бульйон вийде максимально наваристим.
  4. 4Бульйон з варених яєць (дієта для моделей №6, стадія анорексії).
  5. 5Бульйон "Підмосковний" зі стріляних ворон і кінської падали (рецепт наполеонівської армії).
  6. 6Трав'яний бульйон з м'яти і бергамота на наполегливе прохання редактора переміщений до розділу "Чаї".
  7. 7Бульйон з бульйонних кубиків. Хімічна формула засекречена. Готуються тільки тоді, коли приготувати нормальний бульйон немає геть жодної можливості.

Покрокові рецепти

Курячий бульйон "Добросусідський"

Готується в комунальній квартирі або студентському гуртожитку. Вийти на кухню, побачити киплячу каструлю з куркою сусідки зі сто дев'ятої квартири.

Взяти в кухонній шафі каструлю сусіда зі сто восьмої (він на роботі в добі, тож нічого не помітить), наповнити її водою, закип'ятити і перекласти в неї курку сусідки зі сто дев'ятої.

Варити курку до звуку відчинення дверей сто дев'ятої квартири, перед появою сусідки негайно перекласти курку в її каструлю, після того, як вона піде - знову перекласти в свою.

Процедуру повторити необхідну кількість разів.

Відкрити спільний холодильник, побачити цибулину, легковажно залишену сусідкою зі сто одинадцятої. Блискавично очистити її, розрізати і кинути в бульйон. При раптовій появі сусідки цибулину можна не очищати.

Взяти в буфеті сіль, перець і лаврове лист сусідів зі сто дванадцятої, посолити бульйон і додати спеції.

Знайти на підвіконні пачку вермішелі сусіда зі сто тринадцятої, обміркувати варіант перетворення бульйону на суп. Одразу ж відмовитися від цієї думки, згадавши, що сусід працює тренером з боксу.

Приготувавши бульйон, дати йому настоятися і збігати в магазин по хліб. Після повернення побачити, що бульйон на три чверті з'їдений. Проклинаючи хамство і непорядність сусідів, доїсти залишок.

Спіритичний бульйон з яловичих хвостів від графа Каліостро

Після вчорашньої вечірки в шляхетних зборах Житомира випробувати головний біль і шлункові кольки. Викликати дух Луція Ліцинія Лукулла і вивідати у гурмана рецепт найкращого антипохмільного бульйону з яловичих хвостів.

Спробувати викликати дух кухаря Лукулла, але з прикрістю переконатися, що абонент поза зоною досяжності спіритичного зв'язку. Спробувати викликати дух особистого кухаря Сталіна, але з прикрістю дізнатися, що він мало того, що не вмер, а й, власне, ще й не народився.

Спробувати викликати дух кухаря Гаргантюа, за що піддатися отруйним глузуванням від несподіваноого духу Франсуа Рабле, який саркастичноо пояснив, як жорстко лоханувся спірит.

Скажено зламати спіритичне обладнання, намалювати мапу скарбів і коштовностей Житомирщини, продати її в шляхетних зборах, купити на ринку яловичих хвостів, віддати їх шинкарю і за годину насолодитися божественним цілющим бульйоном.

Gif - gifer.com

Збирає та куштує рецепти Юрій Пойманов
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту