Їж, смійся, худни: готуємо суп з фрикадельками за рецептом первісних людей

Причин популярності супу в світовій кухні маса. Але, мабуть, головна - в дивовижній багатогранності цієї страви.

Для охочих наїстися до туги є чилі та солянка, для адептів здорового способу життя – місо та мінестроне, для цінителів риби - вуха, для вегетаріанців - грибна юшка, для туристів - вермішелевий суп з тушонкою, для ледачих - брикети концентрату, для любителів заморочитися - буябес. Загалом, суп здатний догодити всім. І тому рецептів цієї страви безодня. Для чергового випуску нашої рубрики ми відібрали найцікавші.

Авторські та місцеві рецепти

Суп з лопуха від Рея Бредбері. Готується при 451 ° за Фаренгейтом. Подається з вином з кульбаб.

Рисовий суп з води та рису (в'єтнамська кухня).

Суп з бобів з бобового супу від Льюїса Керолла.

Суп з того, що Бог послав (православна кухня).

Суп з хвощем і фрикадельками з мамонта (первісна кухня).

Суп з інфузоріями та гідрами, що брунькуються, від Антоні ван Левенгука. Подається на предметному склі мікроскопа.

Суп з того, що є (растаманська кухня). У комплексі зі зброєю Джа може готуватися з того, чого немає.

Юшка "Колгоспна ситна"

На правлінні колгоспу ухвалити рішення преміювати правління колгоспу та передовиків ситною юшкою в ознаменування 20-річчя Жовтневої революції.

Піддати розкуркуленню з висилкою в Сибір родину кулака Петренка, в коморі якого запастися крупою. Перекласти середняка Сидорова в розряд куркулів і розкуркулити. Після висилки до Сибіру його сім'ї обшукати льох і реквізувати овочі.

Завчасно вивести зі складу правління рахівника Біркіна та написати на нього колективний наклеп.

Після арешту рахівника експропріювати й заколоти його кабана, забезпечивши юшку м'ясом, а передовиків і членів правління ще й салом. Спробувати вилучити для потреб колгоспу самогон у бідняка Іванова, але зустріти рішучу відсіч. Провести товариський суд, перевести Іванова в розряд підкуркульників та вимагати добровільно здати самогон колгоспному комірникові. Зварити ситну юшку та урочисто відсвяткувати річницю Жовтневої революції.

Рецепт цибулевого супу "Потік свідомості" від Марселя Пруста

У чотирьох томах. Уривок з п'ятої частини третього тому.

"...і коли я занурив ніж у пружну плоть цибулі-порею, в те саме місце, де свіжість зелені переходить у соковиту, що пахне весною білизну кореня, переходить рішуче аж раптом, немов замислена мрійливість у годину заходу сонця на березі Бретані раптово, але безповоротно змінюється безпричинною і безвихідною меланхолією, як якщо б ти перенісся в зарослу могутнім хмелем альтанку парку маркіза Фаго (до того, як він поріднився з бароном де Брін і парк причепурили за наполяганням молодої маркізи) - туди, в здичавілий простір імлистих навіть у сонячний день алей з моховитим вологим камінням доріжок - кажуть, це був дар графа Енуара, вбитого на дуелі чоловіком віконтеси Шабраль, хоча привід для дуелі не можна було віднести до безперечних, а віконт уперше взяв у руки пістолет, і все ж таки..."

Зображення: giphy.com, tenor.com

Збирає та куштує рецепти Юрій Пойманов
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту