Їж, смійся, худни: готуємо улюблений пиріг Вільяма Шекспіра

Думка про пиріг з'являється наприкінці календарного циклу новорічних свят. Коли перенасичення делікатесами та нелюдською кількістю страв і порцій змушує замислитися про щось уже геть просте.

Сучасна господиня, що мозолиться на півтори ставки на двох роботах, береться за приготування пирога тільки через незнання масштабів проблеми. Ну, а свідомо звалюється на себе цей хрест тільки до якоїсь грандіозної події.

Але в процесі детального ознайомлення з рецептом, закупівлі інгредієнтів і відсутнього кухонного обладнання раптово з'ясовується, що справжня подія - це пиріг, а грандіозна подія - це таке собі, тільки привід для пирога.

Сподіваємося, наша сьогоднішня добірка рецептів змусить вас з усією серйозності поставитися до цієї непростої страви.

🥧🥧🥧

Авторські та корпоративні рецепти

  1. 1Квестові пироги для Червоної Шапочки від Шарля Перро.
  2. 2Навчальний пиріг з годинниковим механізмом для антитерористичних підрозділів. Для знешкодження першим перерізується синій дріт.
  3. 3Пиріг "Який є" від адептів бодіпозитиву.
  4. 4Чавунний тренувальний коровай від Василя Вірастюка. Нагвинчується на гриф штанги.
  5. 5Пиріг зі зрідженим киснем із сухпайка підводника від міністерства оборони.
  6. 6Пиріг з вертикальним зльотом і поліпшеними аеродинамічними характеристиками від Олександра Сікорського.

Покрокові рецепти

Сирний пиріг "Буря пристрастей" від Вільяма Шекспіра

Король замовляє кухарям пиріг з блакитним сиром. Знаючи, що король віддає перевагу найсмердючішим сирам, від запаху яких падають птиці, непритомніють кухарі й тікають ворожі армії, придворні пожвавлюються. Сир відбиває запах будь-якої отрути, і брат короля, який давно думає про трон, вирішує отруїти правителя. Але йому заважає племінник-принц, який сам давно мріє отруїти батька, адже він отруїв свою колишню дружину, матір принца, щоб одружитися з молодою кузиною.

Нова королева теж не може упустити шанс отруїти чоловіка, адже вона давно в любовному зв'язку з братом короля і принцом. Тим паче наставв час визначатися і отруїти одного з коханців.

Дочка короля, яка палко любить батька, вирішує бити ворога його ж зброєю і отруїти все негідне оточення батька. Отруйники по черзі домовляються з кухарем. Коли він додає в пиріг отрути, до нього приходить привид колишньої королеви і просить додати дещо від себе.

Пиріг подають королю. Дочка в благальному монолозі переконує батька не їсти. Король в уїдливому діалозі вимагає від кожного спробувати пиріг. Королева, симулюючи невинність, кидається на скелі із замкової стіни після проникливого монологу про вічне кохання. Принц, щоб відвести від себе підозри, заколює дядю під час палкого монологу про зраду. Попри це, король вимагає від принца спробувати пиріг.

Принц вимовляє пристрасний монолог про батьківську невдячність і ковтає речдок - пляшку з-під отрути, вмираючи в муках. Король рве на собі волосся, звинувачує дочку в тому, що з її вини загинули невинні люди і для доказу з'їдає весь пиріг сам. Після чого помирає в конвульсіях, встигнувши, проте, вимовити монолог про кару небес. Трон успадковує принцеса, що оплакує батька в монолозі про марність буття.

Пиріг "Політкоректний" 

Загальні рекомендації, схвалені радою безпеки ООН 

Пиріг мають готувати мінімум дві людини різної статі, віку й сексуальної орієнтації. Для приготування тіста потрібно суміш із білого, жовтого та чорного борошна в рівних пропорціях, яка освячується представниками всіх конфесій.

Для начинки різних секторів пирога будуть потрібні продукти, представлені в чотирьох тисячах (цифра уточнюється) національних кухонь. Кошерний, халяльний і вегетаріанський сектори мають бути чітко позначені й відокремлені герметичними внутрішніми перегородками.

В ідеалі пиріг має бути взагалі без начинки. Будь-які написи на пирозі виконуються з використанням 14 алфавітів 6 тисячами (цифра уточнюється) мов. Розуміючи пов'язані з цим складнощі, рекомендуємо уникати будь-яких написів.

Пиріг не повинен мати переважаючою форми, кольору і смаку, які відсилають до конкретних культурно-цивілізаційним моделям, щоб не викликати думка про їх перевагу над іншими.

В ідеалі пиріг взагалі не повинен мати форми, смаку і запаху. Пиріг ділиться в суворій відповідності з сумою грошових внесків до бюджету ООН. При порушенні цих рекомендацій ООН залишає за собою право висловити рішучу стурбованість.

Збирає та куштує рецепти Юрій Пойманов
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту