Їж, смійся, худни: готуємо яєчню за екзотичними та класичними рецептами

Несподівані варіації приготування вічно популярної страви.

Яйця в холодильнику - це шанс не заснути під бурчання шлунка, повернувшись уранці із затяжної вечірки - знесиленим, але з пекельним голодом. Шанс зустріти раптових гостей не одним тільки чаєм. Шанс за п'ять хвилин обзавестися гарячою закускою під час несподіваного приходу сусіда з дефіцитом душевного спілкування та "півлітрою".😉

Та що там - шанс долучитися до світової культури, адже давні люди, як відомо, розумний прийом їжі починали саме з яйця. Як казали вони самі - Ab ovo. Тож сьогодні в нашій рубриці - найдемократичніша антикризова страда всіх часів і народів - яєчня.

🍳🍳🍳

Національні та авторські рецепти

  1. 1Яєчня з драконівських яєць "Зима близько" від Дейнеріс Таргарієн.
  2. 2Яєчня з павукових яєць із зануренням у кошмар і льодовим жахом від Стівена Кінга.
  3. 3Яєчня з яєць восьминога від Жака-Іва Кусто. Готується на відкритому вогні у відкритому океані на глибині 300 метрів.
  4. 4Яєчня з черепашачих яєць "Смак ниндзів" від Шреддера.
  5. 5Яєчня з яєць пінгвіна з китової ворванню (ескімоська кухня).
  6. 6Випадкова яєчня від Івана-дурня "Кінець безсмертя": "І який дебіл у яйце голку засунув?!"
  7. 7Омлет з крокодилячих яєць з беконом з анаконди (амазонська кухня).
  8. 8Фірмова яєчня від Герострата на вугіллі храму Артеміди. Рецепт, творчо переосмислений імператором Нероном.

Покрокові рецепти

Яєчня "Сльози Рима" від імператора Нерона

 

Знов отруїти Агрипину. Переконавшись, що мати знову вижила, відправити її до Греції, віддавши наказ потопити корабель у відкритому морі.

Взяти участь в Олімпійських іграх. Виграти золоту медаль в одиночному заїзді на колісницях, звинувативши інших претендентів в образі імператорської величі. Бути присутнім на страті дружини Октавії.

Не без подиву помітити Агрипину, яка вибирається на берег, після того, як вижила після аварії корабля. Віддати наказ замкнути її в будинку та спалити, а тим часом здобути перемогу в музично-поетичному конкурсі "Голос Рима".

Дізнатися про те, що Агрипина таки вибралася з палаючого будинку, зате від нього загорілися сусідні. Викликавши історика Светонія, віддати за нього наказ підпалити Рим із чотирьох сторін. Відпустити Светонія, викликати історика Тацита і при ньому віддати наказ про гасіння пожежі. Нехай нащадки поламають голову.

Одягнувшись у тогу, відійти на безпечну відстань і поспостерігати за пожежею, виконуючи на лірі героїчну поему про загибель Трої. Повернутися та приготувати на вугіллі Вічного міста яєчню за рецептом Герострата 😎.

Обряд яєчні від глави Ордена мартинистів, хранителя Стародавнього та Первинного Статуту Мемфіса-Міцраїма, доктора магії Папюса

Рівно опівночі розпалити багаття на перехресті чотирьох доріг. Підійде й залізничний переїзд, але там треба бути обачливішими. Під час виконання обряду слід відрізняти диявольські породження, покликані перешкодити вам, від реального транспорту, що проїжджає повз. Передусім на залізничному переїзді.

☝ Важливо: "Жигулі" та машини від вітчизняного автопрому найчастіше є реальним транспортом, хоча нагадують породження диявола, китайські ж іномарки - породження темряви, хоча здаються машинами.

Промовляючи заклинання Древа сфірот, розташувати над багаттям триногу, зроблену з рівних частин золота й заліза (якщо такої немає, можна в "Ашані" купити будь-яку).

Заручившись підтримкою ангелів Шеруба, Тарієля та Фалега, помістити на триногу срібну пательню (Zepter і "Біол" підійде теж) з викарбуваним знаком Гуальбареля. Розбити яйця та змішати їх у платиновому стакані (гранчак – добре теж), поминаючи Урієля та Кассієля. Повернувшись спиною на північний схід, вилити яйця на пательню у формі третього пантакля Соломона.

Викласти яєчню на блюдо з Мандалою та куштувати 🤤. 

☝ Будьте обережні, не забувайте, що за допомогою цієї страви можна міняти положення материків, впливати на припливи, визначати фази Місяця й навіть вгамовувати почуття голоду.
Збирає та куштує рецепти Юрій Пойманов
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту