Їж, смійся, худни: ліпимо ліниві вареники Фаберже та прокурорські з маком

Як правило, всі закордонні побратими вареників - це варіації на тему "м'ясо + мука". Равіолі, пельмені, хінкалі, манти тощо. Вареники не такі. У них форма не визначає змісту.

В інші філософські сенси цієї всенародно улюбленої страви сьогодні ми заглиблюватися не будемо, зосередившись на смаку. Вірніше, смаки, серед яких є дуже і дуже незвичайні.

🥟🥟🥟

Авторські та корпоративні рецепти

  1. 1Божественні вареники від Данте Аліг'єрі.
  2. 2Вареники по-прокурорськи з вироком у кожної порції. Обери свій термін сам!
  3. 3Вареники з мораллю від Жана де Лафонтена.
  4. 4Вареники з маковою соломкою по-контрабандистськи (За документами - Вареники з маком. Питання?!).
  5. 5Платинові вареники з перлинною картоплею від Карла Фаберже. Готуються в каструлі Фаберже. Подаються з яйцями Фаберже, смаженою цибулею Фаберже та шкварками Фаберже.
  6. 6Ліниві вареники від Іллі Ілліча Обломова.
  7. 7Вареники Залізничні із сиром і сальмонелою від бабусь з платформи. Подаються з човникової картатої сумки на одноразовій тарілці. З'їдаються у вагоні. Запам'ятовуються надовго.
  8. 8Шокуючі вареники зі злом і непристойностями від Шарля Бодлера.

Покрокові рецепти

Монументальний вареник з вишнями від Зураба Церетелі

(архітектурний проєкт)

Ідеологічним центром архітектурної композиції служитиме 150-тонний вареник з вишнями, оточений амфітеатром трибун для півтора мільйона глядачів. Борошно та вишні до місця виготовлення подаватимуться товарними складами по спеціально прокладеній залізничної колії. За нею ж будуть доставлена ​​кулінарна спецтехніка: бульдозери для розгрібання борошна, бетономішалки для замісу тіста й дорожні катки для його розкочування. Котел для приготування вареника може бути перероблений з танкера ємністю 120 тисяч тонн на Миколаївському судноремонтному заводі та доставлений гелікоптерами МІ-26. Розігрів котла буде забезпечений спроєктованим на КБ "Промінь" газовим пальником з ракетними соплами, а подача газу здійснена за допомогою відведеної гілки міжнародного газопроводу "Уренгой - Помари - Ужгород". Виготовлений у такий спосіб вареник здатний поліпшити вигляд міста і на десятиліття стати його своєрідною архітектурною візитівкою.

Вареники зі шпротами по-холостяцьки 

Повернутися з бару. Пройти на кухню. Знайти на столі бляшанку з недоїденими шпротами. За запахом визначити придатність. Відкрити холодильник. Деякий час із зосередженістю буддійського монаха споглядати порожнечу. Закрити холодильник, обшукати кухонні шафи, знайти пакет з білим порошком. За смаком визначити алебастр. Здивуватися. Віднести пакет у комору, в ящику з будматеріалами знайти ще один пакет з білим порошком. За смаком визначити борошно. Віднести його на кухню. Вийти на балкон покурити і подумати. Серед балконного мотлоху помітити зім'яту спортивну сумку. Осяятися спогадом, поспішно обшукати сумку і витягти кам'яний батон, пачку кам'яної солі та лоток яєць. Послідовно розбиваючи яйця, за запахом знайти одне умовно їстівне. Повернутися на балкон докурити і додумати. Знайти в смартфоні рецепт равіолі з лососем. Виходячи з реальності, переосмислити рецепт і приготувати вареники зі шпротами. Спробувати. Викинути страву у смітник. Повернутися в бар.

Обкладинка: freepik.com; canva.com

Фото 1: pixabay.com

Gif: gifer.com

Збирає та куштує рецепти Юрій Пойманов
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту