Їж, смійся, худни: найкумедніші рецепти - від хот-догів до салатів

У день найпопулярнішої закуски всіх часів і народів (3 листопада - День сендвіча) пропонуємо кулінарно-гумористичну добірку рецептів від нашого автора, сценариста серіалу "Свати" й фільму "Кохання у великому місті-2" Юрія Пойманова.

Одразу попереджаємо: ці рецепти зроблені весело, але зі смаком (у кулінарії без смаку нікуди). Читаючи їх, у вас слинки потечуть. Від сміху. Тому надягайте слинявчики - і вибирайте, що будете сьогодні готувати.

Почнемо з найпростішого.

Хот-доги

Тут ви знайдете найпростіші рецепти хот-дога по-українськи, по-молдавськи, по-шотландськи, по-польськи, по-єврейськи а наш "фірмовий" - троєщинський, який віддається випадковим перехожим разом з годинником і телефоном.

Матерiали по темi
Їж, смійся та худни: таких жартів про хот-доги ви ще не чули
Квашена капуста

Її незабутній смак багатьом знайомий з дитинства, передусім якщо воно було неблагополучним. Адже квашена капуста - одна з найдемократичніших, у плані, цін страв світу.

Ми зробили для вас добірку як класичних (легендарних) рецептів, так і авторських страв: капуста "Весільна", "від Ніцше", "від Фройда", по-патріотичному і по-студентськи. Остання, як ви вже згадали, поїдається з хлібом, жадібно та швидко.

Матерiали по темi
Їж, смійся, худни: смішні рецепти квашеної капусти
Шаурма

Не лише на Сході споконвіку готували цю страву. У нашому меню рецептів є і естонська, і чукотська, навіть космонавтська шаурма. І, звісно, фірмовий український рецепт - президентська. З нею, як раз, особливо вовтузитися не треба. Подробиці - нижче.

Матерiали по темi
Їж, смійся, худни: рецепти шаурми від Ів Сен-Лорана, президента і "блатних"
Рагу

Рагу - це унікальна можливість змішати несмачні продукти, протушкувати - й отримати смачну страву. Ну, або змішати продукти, які ви їли все життя, протушкувати - й отримати те, що ви не їли ніколи.

Нижче ви дізнаєтеся, як готується рагу по-суданськи, простоквашинське, диверсантське і навіть ковчежне від Ноя. Але "родзинка програми" - сімейне рагу "Школа парламентаризму".

Матерiали по темi
Їж, смійся, худни: рагу від шеф-кухаря Верховної ради за рецептом Вінсента ван Гога
Салати

Салат - це візитна картка всієї світової кухні. Унікальний шанс зіпсувати апетит гостям на початку застілля й таким чином заощадити на продуктах.  😉

Матерiали по темi
Їж, смійся, худни: салат "Кличко", який ніколи не вдається приготувати за рецептом
Смачного і чудового настрою. 😊
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту