Їж, смійся, худни: оригінальна піца за рецептом Леонардо да Вінчі

До вашої уваги добірка оригінальних рецептів цієї страви.

Усім відома ситуація, коли в холодильнику періодично накопичується критична маса обрізків, шматочків, скибочок, грудочок, узагалі-то смачних і поки що не остаточно зіпсованих продуктів. Викинути їх у заощадливої господині рука не підніметься, але створити з цієї еклектики якусь подобу кулінарного космосу - завдання не з легких. Ось тут-то на допомогу приходить піца.

Національні та авторські рецепти

  1. 1Піца "Маргарита" від Майстра. Рецепт зашифрований у тайнопису роману М. А. Булгакова.
  2. 2Піца "Чотири ізотопи" від Ірен Жоліо-Кюрі. Коли свіжа, може лугувати джерелом енергії для заводу.
  3. 3Піца "Ісландська". Випікається на щиті над лавою вулкана Ейяф'ядлайекютль. Подається валькіріями. Розрізається мечем Сигурда.
  4. 4Піца "Російська рулетка" із запеченою кулею.
  5. 5Піца "Гавайська", чотириструнна. Подається із самовчителем.
  6. 6Піца з виловленим пластиком, нафтовими плямами, важкими металами та іншими морепродуктами.
  7. 7Піца "Кантрі" з відсутністю інфраструктури, доріг, газу та світла в кінці тунелю. Подається владою.

Покрокові рецепти

Піца "Астрологічна"

(загальні рекомендації)

Складіть натальну карту (індивідуальний гороскоп) майбутньої піци. Чітко визначтеся із часом приготування. Якщо Плутон у Скорпіоні, поки що розумніше посмажити картоплі, а приготування піци відкласти на 4:17 ранку, а краще - на місяць. 

Сатурн у Меркурії - взагалі не здумайте готувати: піцу з такою кармою краще не їсти. Не менш важливе місце приготування. Порівняйте з космограмою, знайдіть потрібне місце хоча б з точністю до паралелі та меридіана. Не довіряйте приготування піци з морепродуктами Ракам і Рибам, а піци із сирами - Тельцям, Овнам і Козерогам.

Піца "Повний Ренесанс" від Леонардо да Вінчі

(покроковий рецепт)

Винайти піцу. Разом з цим винайти професію піццайоло, і дрова із самопідпалом (нащадки візьмуть їх за креслення міжконтинентальних ракет). Накидати креслення печі для піци з турбонадувом (нащадки помиляться в розрахунках і створять за кресленнями підводний човен). Винайти ідеальний соус для піци. Винайти шифр, зафіксувати з його допомогою рецепт соусу (в результаті невдалої розшифровки нащадки створять тринітротолуол). Вирушити на ринок по продукти. По дорозі від нудьги винайти небо та електровафельницю. 

Згадати, що небо вже винайдено, а електрику ще не винайдено, і зосередитися на піці. На ринку обуритися торговкою, яка вас обважила та обрахувала, та заприсягтися навічно закарбувати її нахабну жлобську посмішку в безсмертній картині. Відчути, що нащадки не зовсім правильно зрозуміють цю картину, але все-таки сісти за полотно. По завершенні приготувати піцу.

Збирає та куштує рецепти Юрій Пойманов
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту