Їж, смійся, худни: рецепти борщу з коноплями, сколопендрами та чипсами

Відомо всім, що у кожної господині свій рецепт борщу, і двох однакових борщів не існує в природі. Борщ – це унікальний компроміс між святом і повсякденністю, кулінарією та мистецтвом, красою та смаком.

Безумовно, батьківщина борщу – Україна. Та було би помилкою вважати, що класичний український рецепт тільки один і готують його виключно на просторах нашої країни. Аби довести це, ми зробили для вас добірку оригінальних рецептів.

Національні та місцеві кухні

Зелений борщ "По-амстердамськи" з коноплями замість щавлю.

Гострий зелений борщ "По-амстердамськи". Окрім листя, додайте пилок і кілька суцвіть марихуани. Як то кажуть - за смаком. Гострі враження гарантовано.

Борщ "По-пекінськи" з в'яленим собакою і смаженими сколопендрами.

Борщ "Ядерний апокаліпсис" із пекучим перцем і дичиною з Чорнобильської зони.

Борщ від гавайських аборигенів. Готується з капітаном Куком.

Борщ український пісний - рецепт втрачено навіки. Можливо, йшлося про звичайний м'ясний борщ зі сметаною, але без традиційної супровідної тарілки з трьома видами ковбаси та сімома видами сала.

Наступні два рецепти заслуговують пильнішої уваги:

Борщ "Манхеттен" по-американськи:

Купити в фастфуді подвійний бургер і капустяний салат "із собою".

Котлети вийняти з булки, нарізати й зварити на їхній основі бульйон. Додати бляшанку консервованої генетично модифікованої квасолі.

За 5 хвилин до готовності вивалити в каструлю порцію капустяного салату, всипати пачку чипсів і сіль зі стікерів. Перемішати. Видавити в каструлю пів пляшки кетчупу. Enjoy your meals!

Борщ "Січовій" від запорізьких козаків:

Скликати січову Раду, обговорити меню. Зупинитися на борщі. Зібрати військо, здійснити набіг на Крим.

Затвердити звитягу православ'я, звільнити з галер невільників, а заразом прихопити на східному базарі лаврового листя і чорного перцю.

Повести військо в Річ Посполиту. Всім складом найнятися на службу королю, домогтися постачання м'яса та хліба, одразу ж звільнитися і зробити марш-кидок до Білорусі. Там накопати картоплі та розорити кілька маєтків панів і шляхтичів, стверджуючи звитягу православ'я та звільняючи селян.

Потрапити в оточення військ скривдженого короля, витримати тижневу облогу табору та вийти з оточення вночі, захопивши обоз ворога з капустою. Попрямувати на Донбас, зробити загальний молебень у Святогір'я і прикупити солі на Торецьких соляних озерах. Вийти до Дніпра, сплавитися на "чайках" до Січі. Зварити борщ.

Збирає та куштує рецепти Юрій Пойманов
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту