Їж, смійся, худни: рецепти новорічного заливного з того, що під рукою

Напередодні гастрономічно значущих свят усім нам незмінно спадає на думку бажання відійти від фастфудно-чебуречної повсякденності і спробувати щось особливе.

А в Новий рік ця думка стає прямо-таки нав'язливою ідеєю. Спочатку спробувати хочеться все - від запеченого паштету з каплунів зі столу Людовика XIII до супу з ластівкових гнізд. Однак при ближчому знайомстві з проблемою виявляється, що ластівкові гнізда в наші супермаркети з незрозумілої причини не завозять, та й в самому Китаї суп з них коштує близько трьох тисяч доларів. Каплун же з королівського паштету виявляється кастрованим півнем, ну а кастрація півня в умовах сучасної квартири (тим паче замороженого) - операція нетривіальна. Так відсіюється практично все різноманіття новинок. Для однієї потрібна українська піч, для другої - гриби мацутаке, для третьої - равликова виделка. Загалом, після глибинного занурювання в океан рецептів виринаємо ми лише з декількома перлинами. І одна з них - заливне.

Авторські, корпоративні та місцеві рецепти

1. Заливне веб-дизайнерське з картинок і тексту.

2. Заливне з лялькових субпродуктів по-карабасівськи.

3. Заливне по-венеціанськи. Поєднується з глобальним потеплінням. Подається всьому місту.

4. Заливне Москва-Пєтушкі від Венедикта Єрофєєва. Готується з підручного алкоголю. Споживається до повного заливання сливи. Не закушується.

5. Парадоксальне заливне зі страхом і трепетом від Серена К'єркегора.

6. Каналізаційне заливне від сусіда з верхнього поверху. Подається одразу після вашого капітального ремонту, в який вбухали всі гроші сім'ї.

7. Клаптикове печворк-заливне із сальтисону та холодцю.

Заливне по-мумбайськи

Злодій-раджа, який неодноразово порушував закони Ману, безуспішно домагається дівчину з бідної селянської родини. Виконавши танець жадання й похоті, раджа змовляється з вітчимом дівчини. Вітчим, виконавши танець жадібності й корисливості, просить пасербицю приготувати заливне з баранячого язика.

Коли страва готова, дівчину схоплює варта і звинувачує її в тому, що вона таємно готує і їсть страви зі священної тварини - корови. Раджа повідомляє дівчині, що готовий викрити брехню вітчима, якщо вона стане його коханою.

Але дівчина, виконавши танець відчаю, вкорочує собі віку через самоспалення. Однак її рятує прокажений, що перетворює вогонь на розкішні шати. У них раджа впізнає свою дочку, викрадену в дитинстві.

Виконавши танець каяття й горя, він кидається в Ганг, але води священної ріки не приймають його за волею прокаженого, який перетворюється на богиню справедливості Дургу.

Богиня виконує танець мудрості і сили та спопеляє вітчима дівчини. Язик із заливного сповіщає про невинність дівчини і повідомляє, що він баранячий.

Дурга благословляє дівчину, а заразом - і все суще в усіх світах. Усі виконують танець захоплення і радості.

Новорічне заливне по-заполярному

Складність - висока. Середній час приготування – пів року. Важливо: для обладнання холодильника в тундрі скористатися бензопилою і вирізати у вічній мерзлоті морозильну камеру необхідного обсягу.

Червень. Спробувати заливне. Очманіти від смаку. Знайти в інтернеті рецепт. Занотувати його.

Липень. Зібрати в тундрі урожай морошки. 

Серпень. Виміняти у сусідки дві цибулини за діжку морошки (на щастя, в липні сусідка була на морі). На вахтовці метнутися в райцентр (380 км) по шкільний костюм синові й заразом купити корінь селери, що невідомо як опинився в гастрономі.

Вересень. Отримати посилку з великої землі. Моркву й цибулю покласти в холодильник, перець і лаврове листя - в сейф, желатин, як предмет особливої ​​цінності, краще носити із собою.

Жовтень. Дістати з холодильника одну моркву, презентувати її водієві всюдихода і мотнуться на кочівлю оленярів (150 км). Запастися оленем за два лаврових листя, сім горошин перцю і пачку солі. Оленя покласти в холодильник.

Листопад. Зрозуміти, що рецепт заливного втрачено. Мотнутися на вертольоті (пілоту - оленячі роги) в область (680 км). В інтернет-кафе звіритися з рецептом і випадково зустрітися з другом-геологом. Підкинути його до табору в тундрі (290 км і оленяча шкура пілоту) й отримати в подарунок лимон. Лимон змастити маслом, загорнути в пергамент, закатати в скляну банку та покласти в холодильник.

Грудень. Дістати все і приготувати новорічне заливне.

Гіф: Ordinary Nadee/giphy.com

Збирає та куштує рецепти Юрій Пойманов
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту