Їж, смійся, худни: рецепти пиріжків від Коперфільда і масонів

Цей випуск нашої постійної рубрики присвячений багатофункціональній страві.

Пиріжок, взятий у дорогу - сама зручність. Його не треба загортати у фольгу, заливати в термос, розігрівати, нарізати тощо. Дістав і з'їв.

А ще по пиріжок не треба йти в супермаркет. Купив біля метро, ​​отримав клаптик рулону туалетного паперу в якості серветки, а то й серветку (так, і таке буває) - все. Знову зручно.

Пиріжок ще - це маленька таємниця. Купив з капустою, а всередині горох - продавець переплутав. І це в кращому випадку. Адже замість гороху може бути гайка. Або взагалі щось, що не піддається жодній ідентифікації.

Загалом, ми просто не могли залишити без уваги цю багатофункціональну та улюблену мільйонами страву та зібрали для наших читачів добірку оригінальних рецептів.

Авторські рецепти

  1. 1Заводний пиріжок із зозулею від Івана Кулібіна.
  2. 2Розривні пиріжки калібру 80 мм під піч системи Браунінга.
  3. 3Бабусині пиріжки з любов'ю. Протипоказані тим, хто худне.
  4. 4Пиріжки, що розмовляють передбаченнями від Мішеля Нострадамуса.
  5. 5Смішні пиріжки з анекдотами від Юрія Нікуліна.
  6. 6Преміум- пиріжки з бетону марки М 500 з арматурою від заводу залізобетонних виробів № 7.
  7. 7Пиріжки-хокку з красою світу від Мацуо Басьо.

Пиріжки "Масонські" з таємним сенсом

Запалити три свічки. Вивести до світла пекаря. ВАЖЛИВО: він має бути не одягненим, чи не роздягненим. Ідеальний варіант - оголений, але в кухарському ковпаку. ВАЖЛИВО: після клятви (обізнаний зрозуміє) пекар може братися за справу. Розділити тісто на трикутники, скориставшись будівельним косинцем і циркулем. ВАЖЛИВО: остерігайтеся використовувати шкільний циркуль з магазину канцтоварів, наслідки для Всесвіту можуть бути катастрофічними. 

Начинити трикутники спочатку алегоріями, потім образами й тільки на завершення - таємним сенсом (порядок ВКРАЙ ВАЖЛИВИЙ). У верхню частину помістити око Того, хто бачить. ВАЖЛИВО: око Того, хто не бачить, не підійде, наслідки для людства будуть фатальними. При подачі верхня частина трикутника з оком відділяється. Вона для Того, чиє ім'я не називається.

Пиріжки з дичиною від Девіда Коперфільда

Подаються як концертний номер. Дістати з правої кишені смокінга жменю пшениці, засіяти сцену. Викликати дощ. Поки паростки зріють і наливаються, спуститися в залу. Дістати з брендової сумочки дами в другому ряду рушницю і видати мисливський крик, налякавши фазана, який вилетів з дозрілої пшениці фазана. Коли фазан злетить до стелі, підстрелити його, намагаючись не влучити в люстру.

Дістати з внутрішньої кишені блюдо й впіймати на нього фарш з дичини, в який фазан перетворився на льоту.

Блюдо відправити повітрям на сцену, рушницю повернути в сумочку, попередньо діставши з дула букет метрових троянд і подарувавши їх господині сумочки.

Знявши з руки чоловіка в першому ряду "Ролекс", піднятися на сцену. Послідовно перетворюючи "Ролекс" на комбайн, млин і машину для змішування тіста, зрізати пшеницю, змолоти борошна та замісити тісто.

Безконтактно розкачати тісто, силою думки розділити його на рівні кульки та начинити їх фаршем, взявши його з блюда, що висить над сценою. 

Перетворити "Ролекс" на самозавантажувальну піч, що поглинула пиріжки. Клацнувши пальцями, через секунду, дістати гарячі пиріжки та під оплески пригостити ними глядачів. ВАЖЛИВО: піч перетворити назад на "Ролекс" і повернути його помітно чоловікові з першого ряду, який помітно нервувався.

???

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Збирає та куштує рецепти Юрій Пойманов
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту