Їж, смійся, худни: рецепти шаурми від Ів Сен-Лорана, президента і "блатних"

Кажуть, фастфуд до нас прийшов із Заходу. У це можна було б повірити, якби не шаурма.

Цю перлину Схід приніс у скарбницю вуличної їжі задовго до виникнення західних ресторанів швидкого харчування. Її шлях з метушні та штовханини середньовічних східних базарів у сучасність п'ятьох континентів гідний окремої розмови. Але не зараз. Сьогодні ми підготували для вас добірку найнезвичайніших і найоригінальніших рецептів.

Шаурма "Абстрактна": покласти в тонкий хліб будь-яке м'ясо й овочі, додати якихось соусів, згорнути й смакувати. ВАЖЛИВО: використовується лише квадратний лаваш з чорнилом каракатиці.

Шаурма "Естонська": готується як звичайна шаурма, але вдвічі довше.

Чукотська шаурма "Тюлень" з м'яса тюленя. Подається з тюлениною.

Шаурма "Вчорашня": готується вранці в офісі з недоїдених залишків учорашнього корпоративу - рубленого шашлику та салатів. Подається у засохлому лаваші з пляшкою холодного пива.

Шаурма "Космонавтська": при подачі вичавлюється з тюбика разом з тарілкою та столовими приладдям.

Шаурма "Президентська": просто перекусіть на заправці. Далі справою займуться ЗМІ.

Шаурма "Високий стиль" від модного будинку Ів Сен-Лоран:

Розглянути запропоновані дизайнерським відділом викрійки лаваша. Визначитися з формою, щільністю і текстурою матеріалу, відтінками і півтонами, чітко продумати геометрію та розташування цяток на лавашному полотні. На мозковому штурмі креативного відділу розглянути інноваційні методи загортання шаурми та ескізи нових варіантів "конверта" готового продукту.

Поекспериментувати з наповнювачами: конфігурацією курятини, складом овочевої нарізки, колірної синергією соусів. Запатентувати знахідки, завантажити маркетинговий відділ розробкою бренду, його ідеології та стратегії подачі.

Спричинити всесвітній резонанс тим, що подіумом пройдеться пробна модель шаурми. Проаналізувати візуальні й тактильні оцінки експертів, врахувати їх при виведенні на подіум ексклюзивної лінії чебуреків. Смакові відчуття годі й аналізувати - хто таку красу їсть?!

В'язнична шаурма "Лафа в хату!"

Добазаритися із заблатованим баландером (домовитися з підкупленим рознощиком їжі). Отримати положняк (належну пайку). З м'якушки няньки (хліба) виліпити лаваш.

Дістати затарений в баланду шмат животини без мослів (шмат м'яса без кісток). Замастирити "коня" з малявою і лаве (упакувати посилку з листом і грошима) і надыслати "дорогою" ("мотузковою поштою") в хату (камеру) праворуч.

Прийняти звідти "коня" із силосом (цибулею і капустою). З хованки в стіні дістати заточку, м'ясо і силос взяти письмом (порізати), зварганити (змішати) і викласти на лаваш. Якщо заточку відшмонали (відібрали під час обшуку) – бенкетує заточена рукоятка весла (ложки).

Тепер соуси. Розвести в кубики лоха-карася (виграти в нарди у багатого, але дурного співкамерника) на кетчуп, рушник, книгу Тургенєва і гірчицю. Рушник відкласти, соуси додати в шаурму. Загорнути лаваш, обернути сторінками з Тургенєва і запресувати між ребер опалювальної батареї. По ходу, за півгодини можна нелюдськи кататися (насолоджуватися від душі)!

Збирає та куштує рецепти Юрій Пойманов
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту