Їж, смійся, худни: салат "Кличко", який ніколи не вдається приготувати за рецептом

Салат - це візитна картка всієї кухні. Унікальний шанс зіпсувати апетит гостям на початку застілля і таким чином заощадити на продуктах.

Більше того: є салати, після яких гості відразу згадують про термінові домашні справи і поспішають попрощатися, не чекаючи основних страв. І ще - салати, після яких бажання прийти до вас у гості не з'явиться навіть у знайомих ваших знайомих.

Представляємо вашій увазі добірку цієї страви, значимість якого ніяк не можна недооцінювати.

Авторські та корпоративні рецепти

  • Салат "Епічний" від Гомера (інгредієнти вибираються наосліп).
  • Салат з квадратним коренем селери від Ісаака Ньютона. Готується за формулою:
  • Салат "Попсовий". На смак - лайно лайном, але дуже популярний.
  • Салат "Артхаусний". Вишукана страва з тонким смаком, яку ніхто не їсть.
  • Салат "Столичний" від Віталія Кличка. Не виходить приготувати. Причому в точній відповідності до рецепта.
  • Салат "Орлиний" з печінкою Прометея. Їжа богів.
  • Салат "Блекджек". Не переберіть продуктів!

Покрокові рецепти

Салат "Худнемо з "Олів'є" від Аніти Луценко

Перевірте пульс. Запам'ятайте показання. Здійсніть пробіжку на дачу. Якщо вона в сусідній області, краще вибігти ввечері. Накопати картоплі (5-6 підходів по 10 картоплин), зважаючи на прокачку литкових і сідничних м'язів при роботі з лопатою. Нарвіть моркви. Найкраще це робити у віджиманні (10-12 підходів), вириваючи моркву із землі зубами та ретельно прокачувати трицепси. Присідаючи (35-50 разів), нарвіть гороху. Встаючи - підстрибуйте. Так ви спалите більше калорій і розважите сусідів по дачній ділянці. Покінчивши із заготівлею, опустіть надлишки овочів у льох. Вилазячи з льоха, постарайтеся не користуватися сходами. Під час пробіжки додому вилущить горох, промийте, очистіть і за можливістю відваріть овочі. Забіжіть у супермаркет по майонез. Уважно прочитайте склад і назавжди відмовтеся від цього продукту, купивши знежирену сметану із соєвого молока. Забіжіть на ринок по куряче філе. Обуртеся цінами і покричіть на продавців, зважаючи на прокачку м'язів горла та гортані. Прибігши додому, заміряйте пульс. Якщо він підвищився на 200-300% - це те, що вам потрібно!

Фото: instagram.com/anitasporty

Симфонічний салат "Оселедець під шубою ре мінор" від Людвіга ван Бетховена

Частина I: allegro molto. В експозиції заявити головну тему оселедця та побічні смакові партії (викласти на стіл оселедець, цибулю та яблука). Звіритися з партитурою (рецептом). Посилити партію оселедця, окропивши її оцтом. Розвинути овочеві партії, діставши з каструлі відварний буряк, моркву та картоплю. Завершити першу частину повтором збагаченої експозиції та підготувати варені яйця.

Частина II: Adagio. Заявити рефрен, нарізавши філе оселедця, і, варіюючи його в побічних партіях, подрібнити інші продукти. Темп - presto, а якщо гості на підході, то підійде і prestissimo. Вкрай важливим є правильний вибір розміру тактів (ріжте не дуже дрібно).

Частина III: scherzo assai (а якщо гості на порозі, то й forte vivace). Насолоджуючись контрапунктом, викласти подрібнені інгредієнти шарами на тарілку, промащуючи їх майонезом.

Частина IV: rondo grave. Ну й нехай, що форма й ритм не збігаються. Головне - урочисто подати салат і зануритися в поліфонію смаків.

Збирає та куштує рецепти Юрій Пойманов
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту