Їж, смійся, худни: смішні рецепти квашеної капусти

Приїдається все, крім улюбленої їжі. Ця істина як ніколи яскрава та очевидна, коли йдеться про квашену капусту. Її незабутній смак багатьом знайомий з дитинства, насамперед коли воно було злиденним. Адже квашена капуста - одна з найдемократичніших страв світу. У порівнянні з хамоном є копійчаною, а з акулячим супом - взагалі безкоштовною.

Крім гастрономічної цінності, квашена капуста має лікувальні властивості, передусім уранці після тривалих свят. Наприкінці свята в квашену капусту абсолютно безпечно падати обличчям, на відміну від холодця зі свинячої ноги або відкритої бляшанки зі шпротами. Нарешті, засинаючи обличчям у квашеній капусті, ви не ризикуєте захлинутися майонезом з олів'є або пропахнути оселедцем з форшмаку.

Рецептів капусти та її подачі безліч. Ми зробили для вас добірку як класичних, можна навіть сказати - легендарних рецептів, так і авторських страв.

Класика

  • Капуста по-студентськи. Подається з хлібом або без нього. Їсться жадібно та швидко.
  • Капуста "Весільна". Чудово поєднується з веселощами, горілкою, бійкою, що переходить в різанину і подальшим братанням.
  • Капуста по-патріотичному. Подається в дерев'яній мисці, їсться руками. Прекрасно поєднується із самогоном, задушевною бесідою. Чудово смакує після смолоскипової ходи.
  • Капуста "Типу чука". Святкова страва для недосвідчених гостей. Подається під виглядом японського салату з водоростей чука. Насичений зелений колір досягається шляхом підфарбовування квашеної капусти звичайною зеленкою. Їсться паличками.

Авторські рецепти

  • Капуста по-путінськи. Подається як чорна ікра. Родзинка рецепта – переконати гостей, що капуста - це ікра, вона не біла, а чорна і дуже дорога, а якщо зі смаком щось не так, то в усьому винне НАТО й Україна.
  • Капуста "Від дідуся Ніцше". Подається в Ґраалі під музику Вагнера. Перед споживанням радісно з'ясовується, що на вершині харчового ланцюга не капуста, а ви. Далі - проявити бажання до влади і їсти.
  • Капуста "Фрейдистська". Викладіть квашену капусту на тарілку. Подумайте, чому ви вибрали саме цю страву? Розкрийте повну парадигму сенсів, асоціацій та образів. Згадайте дитячі та підліткові косяки та обломи. Подумайте про сексуальні проблеми. Позбудьтеся їх. Тепер поверніться до капусти і їжте. Але не вдавіться.

Свіжим поглядом

Для людей креативних квашена капуста відкриває невичерпні можливості. Її можна використовувати в колажі та зробити з нею селфі, кинути нею в опонента або викласти на асфальті "Я тебе кохаю!". З неї можна зробити дитячий конструктор "Збери качан", який можна використовувати або в якості заохочення, або покарання дитини.

Як би ви не використовували квашену капусту - вона вас однозначно не розчарує.

Матерiали по темi
Їж, смійся та худни: таких жартів про хот-доги ви ще не чули
Збирає та куштує рецепти Юрій Пойманов
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту