Їж, смійся, худни: три найбожевільніші рецепти бутерброда

Коли є бажання щось приготувати, але готувати ліньки; коли немає часу, але є апетит; коли спрага кулінарної творчості обмежена списком продуктів у холодильнику – тоді на допомогу приходить бутерброд. Серед незліченої кількості рецептів цієї інтернаціональної страви ми вибрали декілька найменш відомих, але цікавих.

Бутерброд "Сюрприз для правителя" – шедевр Середньовіччя з авторської кухні Чезаре Борджіа

Свіжу чіабату розрізати уздовж і просочити розчином миш'яку. Підсушити.

Доки чіабата сохне, влаштувати змову проти правителя міста або народний бунт - за настроєм. Відвідати правителя, що переховується в замку, підбадьорити його, а заразом підкупити кухаря. Знайти найманого вбивцю і замовити йому занадто пильного начальника замкової варти. Після виконання замовлення розплатитися з вбивцею монетами, витриманими в настоянці кантарели. Спихнути тіло в річку і, скориставшись рукавичками, ретельно промити в ній повернуті монети.

Підсохлу чіабату натерти часником, який прекрасно усуває запах миш'яку. Між половинками помістити замочену в ціанистому калії пармську шинку та окроплений аконітом базилік. Через нового начальника варти передати бутерброд кухарю правителя. Перед подачею краще виїхати з міста.

Бутерброд "Буддійський"

Відчувши голод, згадайте, що бажання – це джерело страждань. Усміхніться хитрощам світу, які намагаються ошукати вас. Зробіть бутерброд з чимось з чогось.

Різниці ніякої, адже всі інгредієнти – це єдина матерія. Покладіть бутерброд перед собою та медитуйте на нього, ідучи благим вісімковим шляхом. Обережно: не зверніть у нірвану. Коли ілюзорність бутерброда, себе та Всесвіту в цілому стане очевидною, підведіться та віддайте бутерброд мандрівному монаху.   

Бутерброд "Нашвидкуруч" від нафтового шейха Ісмаїла абу Фараха ібн Бакра

Захотіти бутерброд з лососевим паштетом. Спробувати домовитися про доставку тихоокеанського лосося з Владивостока на надзвуковому винищувачі СУ-57. Отримавши відмову, купити партію СУ-57 за умови негайної доставки та проханням прихопити лосося.

Відправити особисту яхту в ювелірний супермаркет Абу-Дабі по столове срібло та золоті прибори, як належить у цій ситуації. Відправити особисті літаки в Лозанну по пачку домашнього масла і в Прованс по шавлію.

Прикупити ще один літак і відправити його в Ейндговен по сметану. Послати літак, що вже прибув з маслом, у Париж по шеф-кухаря якогось мішленівського ресторану. Ресторан краще купити завчасно, щоб кухар був поступливішим. Насолодіться смаком! Як бачите – нічого складного!

***

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Збирає та куштує рецепти Юрій Пойманов
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту