Їж, смійся, худни: який самогон пили герої "Зоряних війн"

Один мій знайомий учитель праці прорік: "Воно зрозуміло: склянка кефіру поліпшує травлення, склянка гранатового соку покращує тиск... Воно, звісно, так. Але склянка самогону покращує картину світу в цілому".

З такою філософською сентенцією сперечатися так само важко, як з категоричним імперативом Канта. Взагалі, самогон сприяє афористичності. Згадаймо знаменитий вислів Бендера про те, що самогон можна приготувати навіть з табурета. Для тих, хто вважає цю істину лише образним перебільшенням, ми й підготували добірку оригінальних рецептів цього напою.

Авторські та корпоративні рецепти

  1. 1Хінно-полинний самогон з хроном, часником і перцем чилі від Максима Горького.
  2. 2Місячний самогон від Ніла Армстронга. Після п'ятого шота викликає непереборне бажання піти прогулятися.
  3. 3Газований самогон "Буратіно" від тата Карло. Відчуй себе деревом!
  4. 4Самогон "Деволюціонний" від Чарльза Дарвіна. З однієї склянки скидає всі еволюційні досягнення людини за два з половиною мільйони років.
  5. 5Самогон на вишневих кісточках "Три сестри дяді Вані" від Антона Чехова.
  6. 6Самогон "Вікно в реальність" від Ієроніма Босха. Дозволяє дивитися на світ очима художника. Рекомендується тільки дуже досвідченим і найшаленішим споживачам.
Матерiали по темi
«Самогонники. Перезавантаження»: Боягуз, Бовдур і Бувалий нашого часу
Покрокові рецепти

У першій частині фільму (три "Оскари", бюджет $500 млн) розповідається про війну Федерації космічного порядку проти Ліги вселенського хаосу, керівник якої (Ентоні Хопкінс) налагодив на одній з покинутих планет Малої Магелланової хмари (зйомки в реальній локації) виробництво напою, здатного знищити все живе у всіх галактиках - самогону із зоряного пилу та чорної антиречовини.

У другій частині фільму (два "Оскари", касові збори $800 млн), що є приквелом першої, розповідається про створення Лігою хаосу на планеті Земля самогонного апарата під виглядом адронного коллайдера й таємний договор з корумпованим Світовим урядом Землі про транспортування частин апарата під виглядом реалізації міжнародної космічної програми землян (консультант - Ілон Маск).

У третій частині (п'ять "Оскарів", 1,5 млрд глядачів), що є приквелом приквела, розповідається про виявлення на окраїнній планеті галактики Вир стародавнього рецепта зоряної браги, утворення Ліги хаосу і Федерації порядку та їхню першу війну за стародавній рецепт.

Нарешті, в сиквелі приквела - четвертої частини оповідається про програну Федерацією порядку війну за сировину - мертву воду з галактики Боде, плазмові дріжджі та вінницький цукровий буряк ("Оскар" Діми Монатика за саундтрек про агропромисловий комплекс Віннинччини).

Самогон "Лігасмішний"

Відсвяткувати командою перемогу в 1\8 фіналу. На п'ятий день перерватися на отримання завдання на 1\4. Дізнатися тему виступу: самогон. Пореготати з фантазерів-редакторів, суперників по чвертьфіналу, тренера та ведучого.

Для входження в тему допити залишки віскі та взяти самогону. У другій половині наступного дня усвідомити, що тема реально важка. Пореготати із себе, видати пару перспективних жартів про самогон. Прийняти жорстке рішення збиратися щодня, але через тиждень якось розійдеться (не покидати ж буденність - весілля, корпоративи та халтури).

Посеред тижня таки покинути все для зустрічі зі спонсором і запевнити його, що все буде ок і навіть краще. Сісти за сценарій. Поділитися одне з одним усіма приколами, які з'явилися за тиждень в Інтернеті, соціальних мережах і на ТБ. Пореготати з ульотних фотожаб про Трампа та праску. Штурманути тему самогону. Придумати двадцять одну жарт про Трампа, вісімнадцять про праски та декілька недожартів про самогон. Випити і, завантаживши підкірку, повернутися до буденності.

Зібратися за тиждень до гри і з жахом усвідомити, що до гри реально залишився тиждень. Штурманути, придумати п'ять жартів про самогон і заразом тонну реприз про котів (тупо зайшла тема). Порадившись, вирішити, що для перемоги бракує пари реально забійних болтів.

Зустрітися з таємною, але загальновідомою авторською групою і прикупити у неї три болти про самогон, розплатившись грошима спонсора (з новими костюмами почекаємо).

Склепати сценарій, впихнувши в тему самогону котів, праски й Трампа. Презентувати сценарій редактору, вислухати його оскаженілий коментар про те, що про секс і алкоголь жартувати - гидко. Зібратися та адаптувати жарти так, щоби було про самогон, але не про алкоголь. Пройти редакторські правки. Вийти на сцену, порвати залу і вийти до 1\4 фіналу. Відсвяткувати перемогу. На п'ятий день перерватися на отримання теми півфіналу...

Збирає та куштує рецепти Юрій Пойманов
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту