Johnnie Walker випустили лімітовану серію віскі - "Гра престолів" (відео)

Фото: Instagram johnniewalkerindia
Виробник шотландського віскі разом з HBO представили 2 нові види напою.

Всесвітньо відомий виробник шотландського віскі Johnnie Walker разом з телеканалом HBO представили продукт своєї співпраці. Вони створили 2 нові смаки напою з нагоди завершення серіалу "Гра престолів". Пара нових контрастних смаків віскі - це відображення конфлікту Старков і Таргарієнів, пише видання Bird in flight. До речі, ці напої стали продовженням лімітованої серії напою White Walker ("Білий ходок"), яку випустили у 2018 році.

Віскі Johnnie Walker A Song of Fire ("Джонні Вокер - Пісня Вогню") - це уособлення сім'ї Таргарієнів. Міцність напою - 40,8%, а смак поєднує у собі нотки диму торф'яних солодів винокурні Кал Іле і ледь помітні прянощі. За дизайном пляшка червоних відтінків і загалом схожа на драконів, покровителів роду Таргарієнів.

А ось сім'ю Старк характеризує віскі Johnnie Walker A Song of Ice ("Джонні Вокер - Пісня льоду"). У смаку поєднання трав, ноток ванілі та тропічних фруктів, а міцність напою - 40,2%. В дизайні пляшки переважають сині, холодні відтінки.

Лімітовану серію віскі Johnnie Walker можна придбати вже з жовтня цього року в інтернет-магазині Rozetka.ua і в магазинах METRO. Продаж триватиме до останньої пляшки.🥃😉

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту