Канадська компанія винайшла справжню мантію-невидимку (відео)

Фото: скрин YouTube Dezeen
Такий матеріал стане в пригоді військовим чи при охороні стратегічних об'єктів.

Оце так винахід. Тепер бажання стати невидимим може стати реальністю.😳

Винахідники канадської компанії Hyperstealth Corp розробили матеріал, який може зробити військових чи стратегічні об'єкти майже повність невидимими для ворога. Назвали свій проєкт Quantum Stealth, пише Dezeen.

Автор такої "мантії-невидимки" - вчений Гі Крамер. Такий ефект можливий завдяки заломлення світла таким чином, що можна бачити тільки предмети, що знаходять дуже близько, або дуже далеко. Матеріал винахідника відображає світло від ультрафіолетового до інфрачервоного діапазону, в результаті чого спотворюється фон. В результаті об'єкти, які розташовані на певній відстані за матеріалом стають невидимими. Звісно, видно, що за мантією щось приховано, але розгледіти точні обриси об'єкту та, тим більше, деталі - точно неможливо. 

Матеріал загалом дуже тонкий та легкий і, до речі, доволі недорогий у виробництві. Компанія поки не повідомляла чи буде Quantum Stealth запущений в серійне виробництво, але сподіваємось, що так. Адже це може бути справжнім спасінням для військових та розвідників.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту