Кандидати і "повстанці": Порошенко сам не цурається цього слова

Фото: facebook.com/ze2019official
Після дебатів на сайті чинного президента почали "підтирати" визначення, через яке накинулися на Зеленського.

Дебати-2019 вже встигли розібрати на цитати і почати після них "дебати з приводу сказаного на дебатах". Петро Порошенко по гарячих слідах заявив, що його шокувало, коли в одному із запитань Володимир Зеленський назвав бойовиків на Донбасі "повстанцями".

"Цей шок полягав в тому, що коли я чую від кандидата в президенти за два дні до виборів фразу "повстанці ЛНР/ДНР", це означає або штампи Росії, або тотальну некомпетентність".

Відзначимо, що слово "повстанці" прозвучало в той момент, коли Зеленський зачитував запитання від громадян України, які вони написали в інтернеті. Дослівно те саме запитання звучало так:

"Чи правда це (я не стверджую), що цукерки Roshen є в пайках повстанців "ЛНР" і "ДНР"?"

Порошенкові вже встиг відповісти член Зе-команди, спікер штабу Зеленського Дмитро Разумков:

"Цензурою не займаємося. Заитання було не від Володимира, запитання було від громадян України, які, мабуть, використовували риторику поки ще чинного президента. А ось відповідь ми, як завжди, не отримали..."

Разумков прикріпив кілька скріншотів із сайту адміністрації президента, в якому слово "повстанці" неодноразово зустрічається і прямій мові Порошенка, під час його публічних виступів.

У коментарях під постом люди відзначають, що на сайті чинного президента почали оперативно "підтирати" незручне слово, замінюючи його словами "бойовики" або "найманці". Правда, не встигають робити це також в версіях сайту російською та англійською мовами - нестиковочка виходять. А скріншоти, як відомо, не горять.

Ну а ми дотримуємося тиші у день тиші і нагадуємо, що найкращий спосіб висловитися про те, що особисто ви думаєте з цього приводу (і не тільки з цього) - це прийти в неділю, 21 квітня, на виборчу дільницю і проголосувати у другому турі виборів президента-2019.

Матерiали по темi
За лаштунками дебатів Зеленського і Порошенка: цього ви точно не побачили через інтернет
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту