Фото: Unsplash

Канібалізм може врятувати планету від глобального потепління, - вчені

Але чи не стане причиною вимирання? ?

Шведські вчені висунули нову - неочевидну, - теорію про те, що допоможе людству вплинути на ситуацію з глобальним потеплінням.

Професор Магнус Седерлунд вважає, що поїдання один одного може врятувати людство від майбутньої кліматичної катастрофи, відзначає pjmedia.com.

Цій теорії вчений присвятив ціле дослідження, яке називається "Поїдання людської плоті як спосіб боротьби з кліматичними змінами". Виходячи з нього, у глобальному потеплінні винна сільськогосподарська промисловість, яка виробляє занадто багато парникових газів. Седерлунд закликає скоротити споживання м'яса тваринного походження і... перейти на людське, що, відповідно, "принесе світу менше зла, ніж забій худоби ?".

Професор визнає, що його теорія не позбавлена ​​екстравагантності. Але пояснює це тим, що людство ще не готове її прийняти, тому що занадто консервативне у своїх переконаннях.

А ось майбутні покоління - інша справа. Всі надії на прийняття канібалізму вчений покладає на них.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту