Каньє Вест показав нові кросівки, які в Мережі вже порівняли з батареєю та скелетом риби

Фото: Twitter ye
Вони створені, ймовірно, спеціально для гри в баскетбол. Хоча побачити таке на вулиці було б дуже цікаво.😁

Новини від Каньє Веста.😃 Ні-ні, не про його президентську історію чи госпел-прем`єри. Він опублікував на своїй сторінці у Twitter фото нової моделі кросівок. Вона названа на честь баскетболіста Дерріка Роуза - Yeezy D Rose, пише BURO.

Ймовірно, кросівки створені спеціально для гри в баскетбол, адже тримаються вони на ногах навіть без шнурівок, що важливо у баскетболі.

Їхній оригінальний дизайн просто не могли прокоментувати користувачі соцмережі. Там взуття вже порівняли зі скелетом риби, батареєю, морськими мушлями і яєчною шкаралупою. 

"Хто-небудь, будь ласка, заберіть у Каньє цей 3D-принтер", - навіть таке писали в соцмережі.

Після того, як Каньє Вест показав кросівки у Twitter, в Instagram дружина Дерріка Роуза, Алайн Андерсон, опублікувала фото вже у них. Щоправда, ще більшої кумедності фото додає те, що дівчина приміряла взуття 46-го розміру. І навіть тут думки користувачів розділились. Ну, як завжди.😃

"Ти ніби ходиш по хмарах. Хочу такі!" - пишуть їй в коментарях.

"Каньє збожеволів", - кажуть інші.

Під публікацією Алайн залишила хештег #hatenowbuylater (що в перекладі з англійської означає "засуджувати зараз, а купити пізніше") натякаючи, що кросівки розкуплять в перші ж хвилини. У коментарях її підтримали: "Не важливо, скільки людей ненавидять ці кросівки, скоро їхні копії будуть всюди".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту