Каньє Вест заявив, що планує йти у президенти США

Фото: Instagram kanyewestt_official
Першою леді, відповідно, може стати Кім Кардаш`ян.

7 листопада під час щорічного фестивалю інновацій Fast Company Innovation Festival, який проходив у Нью-Йорку, всесвітньо відомий репер Каньє Вест приголомшив заявою. Він поділився своїми планами на майбутнє. Виявляється, Каньє хоче балатуватись у президенти СШа на виборах 2024 року, пише The Hollywood Reporter.

"Коли я буду балотуватися у президенти у 2024-ому, ми могли б створити стільки робочих місць!" - заявив він. "Мартіна Лютер Кінга вбили не тому, що у нього була мрія; у нього було дещо інше, про що він збирався говорити. Він говорив про розширення прав та можливостей для "чорних", про збільшення економічних можливостей", - сказав Вест, розповідаючи про успіх свого бренду Yeezy.

Більше того, репер сказав, що хоче також змінити ім`я. В майбутньому його можуть називати Християнин-Геній-Мільярдер Каньє Вест (Christian Genius Billionaire Kanye West). Втім, лише один рік.

"Коли люди кажуть, що тупо називати себе мільярдером, я кажу, що можу офіційно змінити своє ім'я на Християнин-Геній-Мільярдер Каньє Вест на рік, доки ви всі не зрозумієте, що це таке", - сказав Вест.

Додамо, що, якщо репер все ж балатуватиметься у президенти, а потім ще й виграє вибори, то його жінка Кім кардаш`ян стане першою леді. 

Щось це нам нагадує.😉

Фото: Instagram kanyewestt_official
Матерiали по темi
Каньє Вест відмовився від хіп-хопу: тепер він писатиме музику про Бога
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту