"Карантин - це не канікули" - зіркові батьки у новому відео закликають дотримуватись з дітьми карантину

Фото: Unsplash by Annie Spratt
У відеороликах - Олена Зеленська, Катерина Осадча, Марія Єфросиніна, Юрій Горбунов, Потап, MONATIK та інші.

З 13 березня в Україні запровадили карантин через пандемію коронавірусу. МОЗ закликає усіх громадян залишатись вдома та дотримуватись усіх умов, щоб уберегтись від зараження COVID-19. Насамперед просять залишатись батьків з дітьми. 

Зіркові матусі та татусі разом з МОЗ підготували два коротких ролики, де закликають усіх українських батьків показувати дітям правильний приклад та дотримуватись правил на карантині.

У відео знялись Олена Зеленська, Марія Єфросиніна, Катерина Осадча, Олена Фроляк, Євген Кошовий, Юрій Горбунов, Олексій Потапенко, MONATIK, Олег Скрипка, Анатолій Анатоліч. Вкінці відео звертається до українців лікар-педіатр Наталія Кундіна, яка просить бути на стороні здоров`я, а не на стороні хвороби.

Зіркові батьки просять вчити дітей: правильно мити руки, дотримуватись усіх правил гігієни, прикриватись ліктем при чханні, не виходити лишній раз на вулицю та не торкатись нічого у під`їзді та на дитячих майданчиках, правильно харчуватись та регулярно робити зарядку.

"Карантин - це не канікули. Діти мають далі навчатись. Просто зробіть вдома найкращу школу в світі" - каже Катерина Осадча. Тому просить займатись з дітьми щодня.

Давайте прислухаємось до всіх порад МОЗ та українських зірок. Будемо залишатись вдома з рідними в безпеці і з користю.😉

Матерiали по темi
Фітнес на карантині: вправи, що не дадуть набрати вагу, сидячи вдома
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту