Карантин для балаболів: одна справа розпатякувати, а інша - рішення приймати

Колонка-"крик душі" нашого автора-гумориста, якому під час епідемії стало не до жартів. І справа не тільки в коронавірусі. Йому довелося вирішувати долю близької людини.

Позавчора мені довелося приймати важке рішення. 10 років я доглядав за Майєю Михайлівною, якій недавно виповнилося 93 роки, приходив до неї практично щодня. Головна її проблема, крім звичайних вікових хвороб - потужний склероз. І от Майя Михайлівна зламала стегнову кістку й стала лежачою хворою.

Навіть пояснити їй, що мочитися треба в памперс, складно. Так само складно в домашніх умовах забезпечити кваліфікований цілодобовий догляд. А тут ще коронавірус. І стало незрозуміло, як добиратися до неї соцпрацівникам, як убезпечити її від зараження, і як бути, якщо коронавірус не омине мене.

Коротше кажучи, я знайшов приватну клініку для літніх людей, де за хворою обіцяють цілодобовий догляд, і помістив її туди. Це було дуже нелегке рішення, повірте. Умови там пристойні, але це - не санаторій. І, якби не коронавірус, доглядав би за нею вдома. Але я прийняв це рішення.

До чого я це все написав. Представникам влади сьогодні доводиться приймати важливі рішення, що визначають долі мільйонів людей. Важкі рішення, але вони приймаються. Напевно серед них далеко не всі правильні. Але ж і ситуація абсолютно незвідана.

Але, виявляється, в країні повно знавців, які знають, що, як і коли треба було робити раніше, діяти зараз і робити в майбутньому. Згадані знавці мігрують по всіх телеканалах і віщають невтомно - нахабно й упевнено. Разом з цим багато хто, не соромлячись, піарять політичну силу, якій вони, м'яко кажучи, симпатизують, а, грубо висловлюючись, з руки якої годуються. Зрештою - нагнітається напруження, якого і без того чимало.

У мене пропозиція до уряду. Необхідно видати директиву, що з метою нерозповсюдження коронавірусу всі експерти - завсідники різних ток-шоу – мають упродовж усієї програми сидіти в студії в масці та костюмі хімзахисту. Це позбавить нас одразу від двох проблем.

З одного боку - вони перестануть "розмазувати кашу" та говоритимуть лаконічно, з іншого боку - ефір перестане служити для них можливістю "торгувати обличчям" і отримувати кайф.

Аналогічними мають стати вимоги і до тих, хто виходить в ефір по скайпу.

Якщо не допоможе, то умови можна посилити - нехай віщають у протигазах. І тоді вони не зможуть одне одного перебивати. Щоб заткнути оратора, йому не потрібно буде вимикати мікрофон, а достатньо буде просто перетиснути дихальну трубку.

Усе це дозволить трохи розвантажити ефір і зберегти унікальну популяцію наших кімнатних знавців. Для чого? Закінчиться карантин - придумаємо. А поки що очевидно: не кожен, хто вміє говорити, має говорити.

PS: Під час проведення ток-шоу в протигазах можна проводити азартну телегру на гроші: "Упізнай політика"
Олександр Володарський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту