Карантин для літніх людей в Європі може тривати до кінця року

Фото: carmen camacho, Pixabay
Для молоді він закінчиться раніше - вважають в Єврокомісії.

Ізоляцію для літніх людей слід продовжити до кінця 2020 року, щоб захистити їх від коронавірусу, вважає голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. До цього моменту вже може бути розроблена вакцина проти COVID-19, пише Noticia.

"Без вакцини нам слід максимально обмежити контакти з людьми похилого віку", - заявила вона.

Особливо це стосується пенсіонерів, які живуть в будинках престарілих, де вірус поширюється швидко.

"Я знаю, що це важко, ізоляція - тягар. Але це питання життя і смерті. Нам треба бути дисциплінованими і терплячими", - закликала Урсула фон дер Ляєн.

"Діти і молодь зможуть насолодитися свободою пересування більшою мірою, ніж люди похилого віку і люди з хронічними захворюваннями", - зазначила вона.

Глава Єврокомісії висловила впевненість в тому, що саме європейська лабораторія зможе знайти вакцину від коронавірусу і, за її прогнозами, станеться це до кінця поточного року.

"А щоб гарантувати швидку вакцинацію, ми вже ведемо переговори з виробниками", - додала вона.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту