Карантин на позитиві - антивірусна проза від письменника-гумориста

Що поганого несе народу коронавірус - розповідають нам практично щохвилини всі ЗМІ, і я не схильний применшувати негативні наслідки цієї напасті. Вони – вочевидь. І маски на обличчі тут не сильно допоможуть. А от чи є в цій заразі щось хороше - про це варто поміркувати. І якщо пошукати - є! Гумор вам у допомогу.
?‍??

Згадайте мужній вчинок міністра нашої багатостраждальної охорони здоров'я, яка на два тижні добровільно пішла на карантин. Чи постраждав міністр? На щастя - ні. Чи постраждало охорона здоров'я? У жодному разі! Звідси ідея - перевірити подібним чином ефективність роботи держчиновників вищого рангу.

Беремо міністра, прокурора, голову митниці - словом, будь-якого начальника - відправляємо його на карантин, і дивимося, чи завдано шкоди тій справі, якою він займається. Якщо його двотижневу відсутність ніхто не помітив - з вдячністю звільняємо з посади.

⚽??‍♂️

Візьмемо футбол. Припинені чемпіонати Італії, Іспанії та інших найкращих ліг світу. А форму гравцям десь підтримувати потрібно? Терміново запрошуємо до нас суперзірок: і от уже за "Колос" (Ковалівка) грає Мессі, а за клуб "Минай" з однойменного закарпатського села дає перцю Роналду. Добре? Прекрасно! Весь світ, зголоднілий за футболом, викуповує права на телетрансляцію чемпіонату України. Рекламодавці шикуються в чергу. Вболівальники, дивлячись на це, одужують від позитивних емоцій.

???‍♂️

Припинено роботу театрів та інших культурних установ. Сумно? Сумно. З іншого боку, без роботи залишилися костюмери. Переводимо їх у надомники і просимо шити дефіцитні нині маски. Якщо ти можеш пошити сукню Джульєтті, невже маски не пошиєш? На допомогу даємо акторів, режисерів, гримерів, драматургів - і вже шиємо маски на експорт.

 

??

А якщо додати сюди депутатів Верховної ради, які звільнилися від засідань та інших, хто давно все "висидів", то, з огляду на ціни й попит на світовому ринку, нас чекає різкий підйом економіки. Уявляєте: в усьому світі криза, а у нас - розквіт! Вражає? Вражає!

??

І мій улюблений контингент - політологи всіх мастей, від яких рябить в очах. Вони все одно ганяють з ефіру на ефір. Нехай по дорозі розвозять пенсіонерам, яким через небезпеку зараження краще сидіти вдома, продукти. Буде від цих "експертів" бодай якась користь.

Упевнений, що я пройшов повз якихось корисних пропозицій. Тому, як закликали колись в одній старій газеті: "Дзвоніть. Пишіть. Пропонуйте!". Не впадаймо у відчай, друзі, і намагаймося у всьому шукати і знаходити позитив!

Будьте здорові, не втрачайте почуття гумору та не хворійте за найменшого приводу!
Олександр Володарський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту