Карантин по-багатому: мільярдери самоізолюються на яхтах

Фото: vedat zorluer/Pixabay
Беруть з собою припаси для життя відразу на кілька місяців.

Деякі мільярдери сподіваються перечекати пандемію коронавірусу на борту яхт. Вони бронюють їх на кілька місяців. Про це розповів Джонатан Беккет, виконавчий директор компанії Burgess, яка здає яхти в оренду, пише nv.ua.

"Люди шукають способи витримати шторм. Яхта в місці з хорошим кліматом - непогана локація для самоізоляції", - зазначив Беккет.

За його словами, зростає інтерес до круїзних подорожей по альтернативним маршрутам, зокрема поблизу Аляски, островів у південній частині Тихого океану і Чилі.

Одна сім'я орендувала у компанії яхту на дев'ять тижнів. Ще двоє клієнтів орендували довгостроково яхти довжиною 130 футів і 230 футів. Клієнти організовують навчання для своїх дітей на борту.

Судна довжиною від 100 футів можуть легко вмістити достатньо припасів для життя протягом кількох місяців.

Оренда яхти на тиждень обійдеться в 100 тис фунтів стерлінгів. Також потрібно оплатити витрати на екіпаж і продовольство.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту