Карантин по-італійськи: танці та співи на балконах

"Не здавайся" : боротьба з вірусом та самотністю😉😍

З 10 березня в Італії загальнодержавний карантин. Країна є другою у світі за кількістю інфікованих - понад 21 тисяча людей.  Відкритими залишилися лише продуктові магазини, банки та аптеки.

Проте, вигадливі італійці "не здаються", про що голосно заявляють просто з балконів та дахів.

13 березня о 18:00 за місцевим часом італійцям запропонували вийти на балкони, взяти будь-які інструменти, які люди знайдуть й зіграти упродовж декількох хвилин. Закликав всіх до  музичного флешмобу італійський духовий колектив  "Fanfaroma". Організатори назвали акцію «Звуковий флешмоб» (Flashmob Sonoro). Він створений з метою підняти мораль суспільства на тлі спалаху коронавірусу.

Так, на декілька хвилин вся країна об'єдналась в одному концерті😍Без сцени та софітів, а з сковорідками з балконів своїх домівок, італійці співали і скандували «не здавайся».

Христина Ямбор
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту