Карантин сподобався татам і дратує матерів: результати опитування

Фото: Jonathan Borba on Unsplash
Жінки кажуть, що дистанційна робота створює додаткову напругу вдома.

В Японії страхова компанія провела опитування, в якому взяли участь понад тисячу батьків з дітьми у віці до 6 років. Виявилося, що під час самоізоляції татусі японських родин переважно цілком задоволені обов’язками щодо виховання дітей, тоді як матері розчаровуються у своїх дітях і партнерах, пише osvitoria.media.

70% чоловіків позитивно оцінили зміни в становищі батьків. 21% повідомили, що почали брати активну участь у догляді за дитиною. Ще 19% зазначили, що зв’язок з дитиною поглибився.

Серед жінок позитивно відгукнулися про виховання дітей під час карантину лише 60%. Майже чверть опитаних розповіли, що почастішали випадки, коли поведінка дитини стала дратувати маму. 11% матерів відзначили, що їх стало частіше дратувати виконання чоловіком батьківських обов’язків.

Причиною негативного ставлення до віддаленої роботи 36% жінок назвали додаткову напругу вдома, яка негативно впливає на дитину.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту