Мапа дня: в якій країні яка марка авто - найпопулярніша

Наочно показуємо, як диво-машини німецького автопрому підкорили майже всю Європу. Хоча дехто ще тримається.

Мода на автомобілі така ж мінлива, як і на одяг. На щастя, вибір величезний і виробниками постійно пропонуються новинки: це вам не ГАЗ, ВАЗ, ЗАЗ - і все, як було у нас не так вже й давно.

Вкрай важливо і співвідношення ціни й якості. Тому на нашій "Мапі дня" найпопулярніших авто Європи ви не знайдете таких брендів, як Mercedes, BMW, Honda, Opel - з них тільки останній зрідка за останні чверть століття потрапляв до топ-5 марок, що найчастіше купували. Але це було давно. А хто у фаворі серед автолюбителів зараз? От, що кажуть дані продажів за 2019 і перші місяці 2020 року.

Трійка найпопулярніших брендів України прямо зараз така - Renault, Toyota, Kia.

А Польща вважає за краще бренд Skoda, але її всерйоз підпирає Toyota.

В Іспанії стали довіряти менше місцевому автопрому, тому іспанська марка Seat у рейтингу поступається сусідським Peugeot і Renault з Франції. Seat взагалі четвертий за об'ємами продажів, майже нарівні з ще одними французами з Citroen.

А от усіма облаяна Lada в Росії таки на 1-му місці з продажу. З іноземних марок на другому місці Кia, але зі значним відставанням.

Ну, й Італія зі Швецією не змінюють рідним маркам - Fiat і Volvo, відповідно.

ЗМІ багато і пафосно писали, що в країнах, де більше за інших стурбовані екологією, в Нідерландах і Норвегії, найпопулярнішим авто став електроавтомобіль Tesla. На жаль, це перебільшення. Торік модель Tesla Model 3, справді, стала найпопулярнішою з продажу, але в цілому бренд поступався "народному" Volkswagen. А цього року Tesla щодо продажів не входить навіть до топ-15 брендів в обох країнах.

Взагалі, найнародніше авто усієї Європи - Volkswagen Golf. Минулого року було продано 411 тисяч машин цієї марки. Причому  першість з продажів ця модель утримує з 2007 року. А якщо врахувати, що ще дві моделі Volkswagen Tiguan і Volkswagen Polo теж входять до топ-5 з продажу, то маємо цілковите домінування бренду VW в Європі. Але іноді трапляються винятки - дивіться нашу "Мапу дня".

Фото: Unsplash

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту