Мапа дня: в якій країні яка риба - головна

Де що клює, готується та з'їдається: найпопулярніші риби країн Європи на "Мапі дня".

Риба - ну, смішно дихає зябрами і вирячує очі? Але іноді цей водний житель є не тільки головним двигуном економіки деяких країн, а й навіть причиною війн.

Так-так, були навіть 3 "тріскових війни" між малесенькою Ісландією і авторитетнішою Великою Британією. І в усіх перемогла Ісландія, яка розширила свою економічну зону з 4 до 200 морських миль, отримавши ексклюзивне право на промисел тріски в цій акваторії.

Рибне господарство (лов і вирощування) - величезна та важлива галузь промисловості. І майже в кожній країні є своя "національна риба" - або найпопулярніша, або культова, що навіть залишила слід в історії.

Матерiали по темi
Тест дня: що ти за риба

Наприклад - символ Латвії, шпроти. Зараз це, правда, вже не конкретний вид риби (варварський вилов у великих масштабах призвів до майже повного зникнення), а спосіб приготування кільки.

Та ж тріска - культовий продукт не тільки в країнах акваторії Північного моря, а й у Португалії. При тому, що біля її берегів вона не водиться, тому треба запливати дуже далеко.

Форель, яка любить тільки чисту, проточну воду, обожнюють рибалки й гурмани в гірських районах. Вона - головна риба Швейцарії та Австрії.

Нідерланди - країна сиру? Але тільки не для самих голландців! Вони вам скажуть, що в їхній кухні немає нічого смачнішого за свіжовиловленого атлантичного оселедця.

А от у Німеччині на 1-му місці - імпортований лосось.

У Фінляндії є вихід до моря, але озер набагато більше, тому риба №1 там - окунь.

У Росії хотіли б, напевно, назвати "національною рибою" делікатесного осетра, але цифри кажуть, що це простий оселедець.

Майже те ж саме з країнами Середземномор'я. Будь-який іспанець або італієць скаже, що немає нічого смачнішого за тунця, та тільки не всім він по кишені, доводиться задовольнятися дешевшими сардинами й анчоусами.

А що у нас? Залежить від географії: в Одесі вам скажуть, що немає риби краще за хамсу або барабульку, але на континентальній частині України панують карась та короп.

І не тільки у нас: в Чехії запечений короп – головна страва Різдва.

А що в інших країнах Європи? Давіться нашу карту дня:

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту