Картина дня: Девід Гокні написав у самоізоляції полотно "Пам'ятайте, вони не можуть скасувати весну"

Девід Гокні / Louisiana Museum of Modern Art
Знаменитий художник знаходиться у зоні ризику коронавірусу через поважний вік, тому не виходить з дому.

Англійський живописець Девід Гокні представив нову картину. Зображення знаменитий художник створив, перебуваючи в ізоляції через пандемію коронавірусу. Так Гокні хотів звернутися до всіх, хто зараз залишається вдома через карантин, пише Salt.

Картина називається "Пам'ятайте, вони не можуть скасувати весну". Гокні створив її за допомогою iPad. Британський художник зобразив головний символ весни - жовті нарциси.

82-річний художник через вік знаходиться в групі ризику, тому він самоізолювався в своєму будинку в Нормандії. До Франції Гокні переїхав два роки тому.

Новою роботою Гокні поділився з данським музеєм сучасного мистецтва "Луїзіана". У розмові з його представниками він зізнався, що продовжує працювати кожного дня, незважаючи на карантин.

Девід Гокні / Louisiana Museum of Modern Art
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту