Картину Айвазовського продали на аукціоні майже за 3 мільйони доларів

Фото: sothebys.com

Всесвітньо відому картину "Неаполітанська затока" російського мариніста Івана Айвазовського продали на аукціоні Sotheby's. Цінний лот віддали  за 2,295 мільйона фунтів стерлінгів (2,87 мільйона доларів). Покупець побажав залишитись інкогніто, пишуть на сайті.

Спочатку роботу художника, яку він написав у 1878 році, оцінювали в 1-1,5 мільйона доларів. "Неаполітанська затока" вважається однією з наймасштабніших робіт художника. Він написав її під час своєї першої подорожі по Італії. Розмір картини становить півтора метра заввишки і два завдовжки.

Фото: sothebys.com

Купили роботу під час торгів під назвою "Російський живопис". Окрім картини Айвазовського, на продаж виставили роботи Івана Шишкіна, Олексія Саврасова, Миколи Реріха, Петра Кончаловського та інших російських художників.

Додамо, ще одну роботу Айвазовського "Проходить корабель місячної ночі" купили раніше за 545 тисяч доларів, що втричі перевищило її оцінку.

Фото: sothebys.com
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту