Фото: Nathan Dumlao/Unsplash

Кава підвищує ефективність роботи в команді, - вчені

Але тільки та, де є кофеїн.

Про переваги вживання кави вже ходять легенди. Як і про можливу шкоду, якщо з нею "перебрати".

На цей раз вчені вирішили перевірити, як цей напій впливає на командний дух. Експерти з Університету штату Огайо провели два експерименти, щоб зрозуміти, чи є взаємозв'язок між чашкою кави й прийняттям рішень у групі.

Під час першого тесту американці розділили 72 студентів на команди й дали їм однакові завдання. Першій групі вони дали випити кави перед завданням, другій - після нього. По закінченню експерименту учасників попросили оцінити свою роботу і роботу інших членів команди. В результаті ті студенти, які пили каву до завдання, оцінили роботу команди вище, ніж учасники, які пили її після.

Щоб підтвердити свою теорію, вчені провели другий експеримент. Як передає Platfor.ma, на цей раз експерти дали кави всім учасникам тесту. Тільки одна половина групи отримала каву без кофеїну, а друга - з.

Ті студенти, які випивали напій із кофеїном, виявилися більш ефективні в командній роботі, ніж хлопці з іншої групи.

Виходячи з цього, вчені зробили висновок, що саме кофеїн допомагає людям концентруватися під час виконання роботи, краще справлятися з командними завданнями й менше "втикати".

А якщо врахувати, що каву можна пити без обмежень - хоч 25 чашок на день, - надія на більш ефективну працездатність тільки зростає ?.

Матерiали по темi
В армії США розробили програму для визначення ідеальної дози і часу кави
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту