Фото: Pexels.com

Кавомани, радійте: вчені довели, що кава не шкодить здоров'ю - навіть 25 чашок на день

Британці стверджують, що понад 20 чашок цього напою на день впливає на організм людини не більше, ніж одна чашка.

Тепер черги у кав'ярнях стануть ще довшими.

До хіпстерів, що випивають на день по кілька чашок кави, приєднаються й звичайні люди, які раніше боялися пити більше ніж один стаканчик цього гарячого напою через його шкоду для здоров'я.

Британські вчені спростували теорії своїх колег щодо негативного впливу кави на серце людини, і довели, що вона не завдає такої вже сильної шкоди здоров'ю людей.

Навіть більше - вони стверджують, що 25 чашок кави впливають на організм людини так, як впливає тільки одна чашка, передає The Guardian.

Британці запросили 8 тисяч кавоманів і поділили їх на три групи. Перша група пила одну чашку кави в день, друга - від однієї до трьох, третя - понад три. В останній групі знаходилися навіть такі каволюби, що випивали до 25 чашок гарячого напою. Виявилося, що навіть у цих "екстремалів" судини розширилися не більше, ніж у тих людей, які випили тільки одну чашку кави.

Як сказав доктор Кеннет Фунг: "Наше дослідження показує, що кава не така погана для артерій, як стверджувалося у попередніх дослідженнях".

Тому годі тримати кавовий "пост". Даєш 20 чашок кави на день!

Правда, про те, як це позначиться на сні людей, вчені делікатно промовчали.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту