Кейт Міддлтон запускає фотопроєкт, який присвячується пандемії коронавірусу

Фото: Instagram kensingtonroyal

Герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон вирішила запустити власний фотопроєкт, присвячений пандемії коронавірусу. Відомо, що вона вже давно захоплюється фотографією та навіть є патроном Національної портретної галереї, пише Salt.

Міддлтон каже, що її проєкт Hold Still має показати, як жителі Великої Британії борються та справляються з кризою, яку спричинила пандемія. Взяти участь у такій ініціативі зможе кожен британець. Для цього просто потрібно опублікувати на своїй сторінці в Instagram портрет, що відображає емоції людини в період коронавірусу.

"Мета проєкту Hold Still - відобразити портрет нації і почуття, які кожен переживає в цей час. Це фотографії, що відображають стійкість, хоробрість і доброту - все, що люди зараз відчувають", - каже герцогиня Кембриджська.

Приймаються будь-які знімки, зняті як на професійний фотоапарат, так і на телефон. Відбиратимуть роботи не за технічними характеристиками, а за наповненням. Найцікавіші фотографії стануть частиною віртуальної виставки, яка відбудеться влітку.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту