KHAYAT презентував пісню, з якою буде змагатися на Нацвідборі Євробачення-2020

Співак виступить у другому півфіналі українського етапу конкурсу, який відбудеться 15 лютого.

CALL FOR LOVE - так називається нова пісня музиканта KHAYAT, з якою той змагатиметься за можливість представляти Україну на Євробаченні у Роттердамі, Нідерланди. 

Вона досить незвична для стилю самого виконавця. Співак зізнався, що CALL FOR LOVE стала викликом для його творчості, адже у ній і музика, і виконання відрізняється від звиклої для слухача подачі KHAYAT. Хоча традиційне для співака поєднання електро та фольклору все ж у ній присутнє 😜. 

"Пісня CALL FOR LOVE - сміливий заклик до кохання. Головна ідея в тому, що любов є тією самою рушійною силою, яка робить наше життя яскравим і повноцінним, але не кожен готовий свідомо впустити її до свого серця. Іноді людині потрібен певний поштовх, аби побачити, що життя складається не тільки з рутинного буття, стресу та нав‘язаних стандартів соціуму. Люди звертаються за допомогою до Бога, до закону, і забувають про те, що насправді, все в цьому світі починається з любові", - підкреслив KHAYAT.

Співак зазначив, що йому важливо, щоб пісня України на Євробаченні містила аспект національної ідентифікації.

А тепер - бігом слухати 👈. 

Матерiали по темi
Чому фольклор - це новий український хайп? Відповідає KHAYAT
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту