Фото: pixabay.com

Киця придумала, як стулити рота хазяйці, коли та починає співати (відео)

Домашня улюблениця кидається в обличчя жінки, щоб та припинила співати і зрештою замовкла.

Роман Юрія Олеші "Заздрість" починається так: "Він співає вранці в туалеті. Можете уявити собі, яка це життєрадісна, здорова людина..."

Першу фразу варто було б взяти як інструкцію до дії 29-річної життєрадісної дівчини Ліз Кроняк з американського міста Секокус (Secaucus), штат Нью-Джерсі.

Щоразу, коли Ліз починає співати в своїй квартирі, її дворічна киця Хелен впадає "в пухнасту лють", - повідомляє Caters News.

І щоб перервати спів, знервована киця стрибає прямо в обличчя господині. Причому, навіть якщо в момент вокальних вправ вона перебуває в іншому кінці кімнати, пухнаста прибігає і починає "стуляти рота" Ліз.

Розміщене в мережі відео "пухнастої ненависниці вокалу" активно розходиться соцмережами, попереджаючи любителів домашнього караоке бути обережними:

Ми радимо Ліз почитати Олешу - і перебратися в туалет. Щодо киці, яка не потерпить фальші, то на думку спадає оголошення в американських салунах часів підкорення Дикого Заходу, процитоване Оскаром Уальдом у своїх нотатках "Враження про Америку": "Не стріляйте в тапера. Він старається, як може".

Костянтин Огурєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту