Київ вдруге став найбільш забрудненим містом на планеті

Індекси забрудненості повітря продовжують бити рекорди.

Увечері 17 квітня на столицю України знову опустився небезпечний для дихання дим. Показники забруднення повітря на ресурсі IQAir в середньому досягли 324 пунктів при нормі в 50 пунктів. Максимальна кількість небезпечних частинок становила 376 пунктів. Таким чином Київ знову став найбруднішим місцем на планеті, випередивши друге найбільш забруднене місто — китайський Шеньян.

Найбільше серед столичних районів постраждали Оболонь і Троєщина. Найчистіше повітря було в районі Харківського масиву і Броварах.

За прогнозами Центральної геофізичної лабораторії, важке повітря збережеться в Києві протягом 18 квітня. Потім вітер повинен поступово розсіяти небезпечні для дихання частки азоту й пил.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту