Київське "Динамо" стало смугастим: клуб презентував нову ігрову форму

Фото: fcdynamo.kiev.ua

20 серпня ФК "Динамо" (Київ) та компанія New Balance презентували комплект ігрової форми сезону 2020/2021. Виглядає досить незвично – синьо-блакитні смуги на білому тлі.

Фото: fcdynamo.kiev.ua

Концепцію нової екіпіровки у клубі пояснили так:

"В житті кожного бувають успішні смуги та не дуже, і футбольний клуб – не виняток. Проте найважливіше – це рухатись до нових перемог та звершень. Особливо, якщо поруч віддані вболівальники, що завжди підтримують свою команду. Малюнок на формі в традиційних для "Динамо" (Київ) біло-синіх кольорах нагадує хвилі могутнього Дніпра та символізує нову смугу в історії клубу".

Фото: fcdynamo.kiev.ua

Виїзний комплект форми, який поки не показали, матиме блакитні смуги на синьому тлі. Цього року New Balance також вперше представить третій комплект ігрової форми "Динамо".

Емблема клубу, що розташована біля серця, має особливість, яка відкривається лише тому хто одягне футболку – девіз "Київ - це ми" на звороті, що символізує єдність команди, вболівальників, та рідного міста. 

Фото: fcdynamo.kiev.ua
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту