Фото: Итальянская редакция/Фейсбук

Київський заклад назвали одним з найкращих нових ресторанів Європи

Ресторан ділить лаври найкращого з паризьким і австрійським закладами.

"Итальянская редакция" отримала "срібло" ресторанної премії "Пальмова гілка". Це щорічна нагорода новим закладам, які представили кращі ресторанні концепції в Європі.

Український заклад належить рестораторові Дмитру Запорожцю і шеф-кухарю Володимиру Ташаєву. Його меню складається з італійських страв, які в ресторані подають у незвичній формі.

Перше місце рейтингу віддали австрійському ресторану Glorious Bastards, який спеціалізується на піці та м'ясних стравах. Третє місце посів паризький заклад Boulom, який подає страви французької та баскської кухні.

Премію "Пальмову гілку" заснували у 1993 році у Франції. Її основна мета - відкрити нові імена у світі ресторанного бізнесу, які пропонують незвичайні концепції подачі страв.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту