Кількість океанського пластику може перевершити чисельність риб до 2050 року, - дослідження

Фото: Unsplash by Brian Yurasits

Нове дослідження про забрудненість океану пластиком, але, як завжди результати невтішні. 

Кількість океанського пластику до 2040 року може збільшитись втричі, а до 2050 року взагалі перевершити чисельність риб. Висновки зробили група вчених з Фонду Еллен Макартур, Оксфордського університету, Лідського університету Великобританії й організації Common Seas, опублікованого у журналі Science Daily, пише The Independent.

Пластмаса завдає шкоди морським екосистемам, руйнуючись на дрібні шматочки. Мікропластик проникає в усі глибини Світового океану. Багато видів риб споживають пластикове сміття, плутаючи його з реальною їжею.

Відомо, що великі корпорації планують змінити свою упаковку в найближчі роки, щоб зменшити відходи пластику. Але всерівно вчені кажуть, що це може зменшити "витік" пластику в океани лише на 7 відсотків. 

Дослідники рекомендують "комплексний підхід з циркулярною економікою" як спосіб переосмислити поточний ринок пластмас. Близько 850 організацій, які становлять 20 відсотків світових виробників пластмас, погодили таку модель економіки. 

Матерiали по темi
Зелена енергетика на межі кризи? Екологи це підтверджують, але не все так погано
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту