Тепер остаточно: столичне метро відмовиться від жетонів

Фото: facebook.com/КП "Київський метрополітен"

Кому - нарешті, а хто буде плакати вдома, переглядаючи старі фото з метро. Київська підземка планує відмовитися від жетонів 1 листопада. Відмовитися назавжди, усвідомте це.

Так, прес-служба метрополітену написала: "207 днів! Стільки залишилося до повного виведення жетонів у київському метро".

Після цієї фатальної дати (впевнені, половина вже почала плакати), оплатити проїзд у метро можна буде у декілька способів:

  • безконтактною карткою
  • банківською карткою
  • проїзними
  • електронним квитком
  • смартфоном…

Ви зрозуміли. Всім, чим завгодно - тільки не жетоном.

Що робити киянам (і не тільки), які зрідка користуються метро?

Підземка радить: придбайте картку метро. Вона діє один рік з моменту останнього поповнення, ще й здати її можна у разі чого. Вам ще кошти за неї обіцяють повернути.

А що робити пільговикам?

І тут - порада. Вас врятує "картка киянина", якщо ви мешкаєте у столиці. Якщо ж пільги загальнодержавні, то особистий контроль у жіночки на турнікетах з оригіналом посвідчень.

А якщо я школяр чи дитина?

Теж не залишитесь у біді. Якщо вчитеся у школі - показуєте учнівський. А якщо вам менше 7 років - так взагалі безкоштовно проходите.

Головне  не засмучуватися. Так, на наших очах закінчується ціла епоха. Але ж метро вже попереджувало, що це неминуче. Поки є час, можна позбирати зелені жетончики у банку. Така собі згадка. І внукам показати не соромно буде.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту