Кіно і корейці: постояльців готелів знімали прихованими камерами заради фільмів для дорослих

Фото: pexels.com
У Південній Кореї поліція затримала двох заповзятливих хлопців, які торгували секс-відео.

У 30 готелях десятьох південнокорейських міст на камеру таємно знімали постояльців і потім виготовляли фільми для дорослих. Приховані камери ховали в телевізорах, кондиціонерах, віконних засувах та інших місцях.

Жертвамі цієї афери стали близько 1600 осіб, відео з їхньою участю в прямому ефірі продавали через спеціальний веб-сайт. Таким чином злочинці за 5 місяців змогли заробити 5000 доларів.

Поліція затримала двох осіб за незаконне поширення знятих відеороликів. У них є спільники - хлопці, які встановлювали в готельних номерах відеокамери. Ця пара поки залишається на волі. Якщо не затримати цих кінематографістів, то є небезпека, що скоро ми зможемо побачити таємно зняті й інші фільми. Наприклад, страшилки «Хропіння» і «Хропіння-2», детективний серіал «Хто це робить у ліфті» і фентезі «Чим займаються у заторах».

Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту