Кінодетектив: як Капітан Америка передбачив пандемію в 2011 році

Глава 1:

11 червня дубайський журналіст, письменник і кінокритик Вільям Муллаллі розповів у своєму твіттері, що отримав повідомлення від друга, захопленого коронавірусною конспірологією. Той стверджував, що капітан Америка передбачив спалах коронавіруса ще в 2011 році. Йдеться про фінальну сцену фільму «Перший месник»: капітан Америка. Роджерс (прізвище актора) вибігає на Таймс-cквер в Нью-Йорку, де дізнається, що він знаходився в комі протягом 70 років.

Глава 2:

На скріншоті, який надіслали Муллаллі, чітко видно зображення пива «Корона» (зліва) і вірусу (праворуч від нього) - їх поєднання складається в слово «коронавірус».

«І, хоча це очевидний абсурд, я почав зациклюватися на цьому обведеному зображенні справа», -
поділився Муллаллі.

Глава 3:

Покликавши на допомогу друга на ім'я Уес, він перевірив, коли знімалася сцена на Таймс-cквер - в квітні 2011 року. Потім він вивчив постери всіх бродвейських шоу, які йшли і рекламувалися в Нью-Йорку в цей час, але нічого схожого не виявив.

Глава 4:

Нарешті Уес знайшов фото, на якому було видно логотип рекламованого бренду ...

«Ми розпізнали логотип і колірну гамму. Ми розкрили справу. Це спагетті », -
з гордістю і полегшенням відзвітував Муллаллі.
Христина Ямбор
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту