Фото: скриншот

Китайська блогерка в інтернеті видавала себе за іншу особу - фанати називали її "милою богинею" (фото)

У житті дівчина виявилася далеко не такою привабливою, як позиціонувала себе в соцмережах.

Конфуз, котрий коштував китаянці репутації.

Під час прямого ефіру в азійській соцмережі DOUYU у популярного інфлюенсера Сяо Білуо трапився курйозний випадок. У дівчини під час спілкування з підписниками з лиця спав фільтр, який змінював її обличчя.

Відзначимо, що шанувальники називали блогерку "Ваша величність Сяо Білуо" і захоплювалися її милим обличчям. Тільки в DOUYU дівчина мала понад 100 тисяч фоловерів.

Але Інтернет - жорстоке місце. Виявилося, що блогерка, яку фанати кожен день бачили з екранів телефонів - не та, за кого себе видає. Миловидне обличчя в Інтернеті створювала спеціальна маска, а в житті молода і сексуальна китаянка виявилася повненькою жінкою середнього віку.

Видання Global Times, чиї слова передає BBC, зазначає, що шанувальники боготворили Сяо і навіть відправляли їй гроші (до 15 тисяч доларів!).

Фото: скріншот (зліва реальне обличчя блогерки, праворуч - віртуальне)

Шанувальники давно помітили, що у блогерки на обличчя накладений фільтр. Але вони не очікували, що маска настільки змінює образ дівчини. Фанати кілька разів просили Сяо показати себе справжню, але та обіцяла це зробити тільки після пожертвувань.

Відзначимо, що сама інтернет-зірка зрозуміла, що щось пішло не так, тільки після того, як прихильники почали відписуватися від неї в соцмережі. Користувачі іншої китайської платформи Weibo помітили, що після конфузу дівчина більше не заходить в Інтернет.

Довіряй, але перевіряй, так би мовити. Інтернет заповнений брехнею, особливо коли мова йде про заробіток на красі 😂.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту