Китайський коронавірус неможливо зупинити: дослідження епідеміологів

Фото: chinacdc.cn
Якщо так трапиться, зараза пошириться по всій планеті, ніби грип.

Перші дослідження свідчать, що китайський коронавірус вкрай заразний через те, що передається від людини до людини під час інкубаційного періоду. "Чим більше ми дізнаємося про нього, тим вищі шанси, що ми не зможемо зупинити передачу за допомогою заходів громадської охорони здоров'я", - заявила епідеміолог з Торонто Елісон Макгір, пише hightech.plus.

Міністр охорони здоров'я Китаю визнав, що вірус буде зупинити важче, ніж він сподівався, через те що хвороба передається під час інкубаційного періоду.

За офіційними даними на ранок вівторка, 28 січня, в Китаї 4547 заражених, 107 пацієнтів померли. Перший смертельний випадок зафіксований в столиці країни Пекіні.

Макгір підкреслює: для людства у цьому випадку Китай - останній рубіж. Якщо інфекцію не зупинять, "жити нам з новим вірусом, який розійдеться по всій Землі".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту