Кива про свою мастурбацію у Раді: Кожен чоловік робить так само

Спочатку депутат показував, а тепер розказує, як це було у "сеКсійній" залі парламенту.

"Вышел Кива на крыльцо …" Якщо ви сподівалися, що історія під цією кодовою назвою обмежиться відео – усміхниться. Ви - наївна людина.  

Депутат Ілля Кива – той, що у кишеню лізе не за словом, а ділом, - вирішив пояснити, що він робив зі своїми руками, шкарпетками і дзвінком дівчині, яка у нього підписана у телефоні " Юля конкурс краси Одеса".

По-перше, він заявив, що відео - фейк. 

- Зняли один мій рух, а потім повторили його в кадрі кілька разів за допомогою монтажу. І на цей фейк багато хто повівся. Хоча про що ми взагалі говоримо? Кожен чоловік робить так само, якщо є що, - сказав Кива "Страні". 

По-друге, "там" він все таки був:

- Поправив член, підтягнув шкарпетки, подзвонив знайомій дівчині - і це стало топ-новиною. Наше суспільство хворе і наповнилося фріками - фейкова історія мого члена перебила закон про столицю і формулу Штайнмаєра, і продаж землі. 

І знаєте, Кива таки правий. Багато з тих, хто останні дні писав у своїх фейсбуках "капітуляція" переключився на слово "геніталії"🥒

Ось такі вони диванні війська - легковажні. 

Якщо новини з парламентського днища ви пропустили

Журналіст Всеволод Філімоненко зняв відео, як 2 жовтня депутат від "Опозиційного блоку – За Життя" Ілля Кива говорив по телефону з дівчиною, яка підписана у його смартфоні "Юля конкурс краси Одеса". 

Після дзвінка, народний обранець став активно смикати штани в районі ширінки. Потім різко підняв штанини й підтягнув шкарпетки.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту