Києву подарували фірмовий шрифт

Дизайнер створив шрифт для столиці Kyiv*Type та виклав його у вільний доступ.

Автор шрифту - дизайнер Дмитро Растворцев. Він створив шрифт столиці за власним бажанням, беручи участь у проєкті Олександра Трегуба та Дмитра Буланова з альтернативного брендування Києва - #newkyivlog, пише Telegraf.design з посиланням на фейсбук дизайнера. 

Kyiv*Type можна завантажити і використовувати у власних проєктах.

Автор #newkyivlog Олександр Трегуб

Київ різний. Трохи брутальний. Трохи інтелігентний. Трохи тусовочний. Трохи хіпстерський. Трохи традиційний.

Це еклектичне місто. Воно легко включає різне та різних — це створює той Київ, який я люблю. Шрифт такий самий — трохи брутальний, трохи інтелігентний, трохи тусовочний, трохи традиційний, трохи дикий. І дуже-дуже різний.

За його словам, Kyiv*Type має:

  • 32 накреслення
  • підтримка variable
  • принт та веб-версії

Також Трегубов написав, що #newkyivlogo пропонує використовувати Каштановий лист як логотип Києва. Його також можна завантажити безкоштовно.

А що ви думаєте про новий шрифт та лого у вигляді каштанового листа? Пишіть у коментарях, а ще крутіше буде, якщо намалюєте😀 Ви маєте таку можливість. 

Йод.media вітає всіх зі світами 🍾🥂

Ганна Мамонова
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту