Фото: КП "Київський метрополітен" / Фейсбук

Кличко хоче, щоб київське метро відкрили 25 травня

Але все вирішуватиме ситуація з коронавірусом.

Міський голова Києва звернувся до уряду з проханням відкрити столичний метрополітен вже 25 травня.

"Я звертаюсь до уряду – після 22 травня, а точніше – з 25 травня (початок робочого тижня. - Ред.) дозволити відновити роботу метро в столиці. Звісно, ми будемо зважати на ситуацію із розповсюдженням вірусу і сподіваємося, що вона не погіршиться", – сказав Кличко.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль прогнозував, що метро в Україні відкриють не раніше середини літа. Однак ситуація з 10-бальними заторами у Києві 12 травня, а також таксі по 300-600 грн є показовими з точки зору потрібності пересування киян містом.

Кличко сказав, що при відкритті метро люди будуть дотримуватися усіх норм, щоб не наражати себе та інших на небезпеку. Також мер сподівається, що підземкою люди користуватимуться виключно, щоб доїхати до місця роботи.

"Сьогодні, коли все більше людей повертаються до роботи, в місті відбувається колапс. І ми будемо наполягати на відновленні роботи метро. Щодо ідеї спецперепусток для проїзду в метрополітені – вона абсолютно утопічна. Ми створимо страшенні натовпи й буде ще гірше. Тому, метро має відкритися для роботи у звичному режимі. Це дозволить перерозподілити потік пасажирів і нормалізувати роботу всього громадського транспорту столиці", – додав мер.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту